Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    Sziasztok,

    Samsung 830-as 64gb SSD-röl szerettem volna váltani egy 250gb 860-asra mert első körben azt hittem a régi SSD-vel lesz a gond. Mint kiderült inkább alaplap probléma lesz, a gép cserét meg próbálom minél inkább kitolni.

    Szóval amikor megvettem az új SSD-t felraktam rá egy win10et de sajnos ~10 perc után megadta magát. Viszont a régivel érdemben nincs gond több napig is elketyeg csak eljutni odáig, hogy a rendszer felálljon izzasztó.

    Mivel nem porosodni vettem az újat, szeretnék tanácsot kérni, hogyan tudnám klónozni a mostanit az újra, hátha így hasznát tudom venni. Nagyon régen foglalkoztam már ezzel a témával de teljesen kikopott az a minimális tudásom is ami volt.

    Egyáltalán lehetséges-e SSDnél a klónozás( anno én csak HDD-kel foglalkoztam) ? Ha igen milyen programmal álljak neki? Mire figyeljek, esetleg van egy guide amit követhetek? Ha eljutok odáig a klónozás után miket kell leellenőrizni, hogy minden rendben a rendszerrel/SSDvel/klónozással?

    Köszi :R

    ( ha nem ez a legjobb topic erre akkor sorry másikat nem találtam de lehet rosszul kerestem )

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák