Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Ha a teljesítményt nézzük, akkor nem értem azokat a hozzászólásokat, amik azt mondják, hogy csak most sikerült utolérni az nv-nek a konkurenst. Az 5970-et ez a kártya sem gyűrte le, legalábbis nem lehet ezt mondani egyértelműen, szerintem az 5970 még mindig gyorsabb.

    Az 5870-nél meg eddig is gyorsabb volt a gtx 480 úgy 20%-al.

    Ha meg az árakat nézzük, akkor nem értem miért kell a szélsőséges, életszerütlen dolgokat alapul venni, sehol nem látom, hogy az 580 drágább lenne az 5970-nél, sőt, az én monitoromon megjelenő árlistákon olcsóbb az előbbi.

    Van gtx460 130K felett, legalábbis árlistán, de totál kizártnak tartom, hogy valaki azt venné.

    A fogyasztás az fontos dolog, de nem hinném, hogy most van jelentősége, abban a hardver környezetben, és azoknál, akik most veszik. Sokkal inkább érdekes lesz majd akkor, amikor ezek a kártyák is 30-35Kért lesznek kaphatóak az aprón, mint most a gtx280. Na, ott már fog számítani "csórikámnak" a villanyszámla, meg, hogy szénné izzadja magát a szuper hkc 650-es tápja, és játék közben kikapcsol a gép, és jó esetben még vissza lehet kapcsolni.

Új hozzászólás Aktív témák