Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz Döglött Róka #20 üzenetére

    "Vészfék asszisztens, kereszt irányú forgalom figyelés, sávtartás"

    Aki ezekre rábízza magát, arról megvan a véleményem, azokról legalábbis biztosan akik elhiszik, hogy innentől kezdve nem kell odafigyelni [link] Az eset mindenképpen intő jel, ha az előbbi miatt történt akkor azért, mert hamis biztonságérzetet kelt a sofőrben, ha pedig valóban a szoftver hibázott, akkor meg azért. Egyik sem jó ómen. Az autó úton tartása még egyelőre az én olvasatomban a vezető feladata, minden más mellébeszélés. A 360 fokos tolatókamera sem az utóbbi 5 év eredménye, legfeljebb az utóbbi 5 évben szivárgott le az alsóbb kategóriákba. Nekem is van radarom elöl, hátul, a másik autóban meg még kamera is mindezek mellé. 12 és 20 éves autókról van szó.

    Az önvezetés más tészta, nekem is tetszik amit a Tesla művel, de egyelőre maradjon meg teszt jellegűnek. Én örülnék a legjobban, ha kizárható lenne az emberi tényező, ezáltal az agresszió, a fölényeskedés, nemtörődömség és az ebből adódó konfliktusok, balesetek a mindennapi közlekedésből.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • Áfogat

    csendes tag

    válasz Döglött Róka #20 üzenetére

    Szerintem nem a valós feljődési irányt jelentő megoldások ellen kampányol, hanem ezeknek az árát tarja soknak.

    A biztonság, megbízhatóság, tartóság - hívjuk minőségnek, - kétségkívül áldozatai ennek a folyamatnak (bármennyire is mást állítanak a gyártók). A kérdés, hogy kinek mi kell - a piac úgy néz ki a jelen irányt támogatja, és ezért aki életben akar maradni az erre megy.

    Ettől az irány még nem lesz okvetlenül jó, és tökéletes, az ellenvélemények nem alap nélküliek.

Új hozzászólás Aktív témák