Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz rodrigez #14 üzenetére

    Igen? Ugyan miért? A stilusával nem értek egyet, azzal viszont amit mondott 100%osan. És nekem is amd kártyám van. Akkor az én gondolkodásom is "illogikus"? Pont hogy mindig amd párti voltam, ha tehettem amd kártyákat vettem, de ez volt az utolsó. A win10es kezdeti béta drivereikig, vagy akár az omegáig fel sem merült bennem, hogy váltsak. Pontosan az amd "győzött meg" arról, hogy váltsak nvidiára... Ez is illorigus mi? És még mielőtt elkezdené fújni a nótát, hogy neki soha semmi problémája nem volt és ő még ilyenekről nem is hallott: leszarom. Nekem van (és nem a hardver miatt, az tökéletesen üzemképes)

    Mister_X Ha egy kocka lada lenne alattad és szidnád mint a bokrot, szerinted "érv" lenne ha valaki fejedre olvasná, hogy te is azzal nyomod? Vagy attól mert te is azt használod, felüdvösülne jó termékké? Esetleg kötelességed kussolni róla, ha használod és jót nem tudsz róla mondani? Tehát vagy dicsérned kötelező, vagy kussolni? Szerintem meg éppen az tudja legjobban miért szeret, vagy utál valamilyen terméket, aki napi szinten használja mindenféle körülmények között.

    [ Szerkesztve ]

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák