Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    Szerintem meg el van írva! Ez tuti! :K Ugyan az a kettő. A media teches cucc-ra először azt hittem, hogy CSAK virtuális 5.1, szerepel is a nevében. De, a letölthető PDF-ben a végén már szerepelnek a technikai adatok. Namármost az itteni cikk (szerintem) ott sántít, hogy ugye subwoofer-re 12 Hz-től 24 kHz-ig írja, olyan meg (szerintem) nem nagyon van. Me akkor az nem mélynyomó. A mediatech pdf szerint a mélynyomó 10-400 Hz! minden más adat egyezik.
    Mondjuk a szoftvere meg egy az egyben Saitek Cyborg 5.1 headset. Hiába, nincs új a nap alatt. :B Például, a mikrofonja külsőleg a Speed-link Medusa mikrofonja. Valszeg, ebből van rohadásig valamelyik raktárba, és ingyé dobálják. :K

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz zsigus #14 üzenetére

    De ugye NEM szabad hangszórókhoz hasonlítani! Elvből nem, mert ugye, a kettőnek más a funkciója. Egy hangszórót rég ki kell kapcsoljak, de a fejhallgatót még használhatom, miközben a szomszéd szobában alszanak. :K Tipikus, erről szól a történet. A fizikai képtelenség meg nem létezik. ;) Mit szólnál akkor a mostanában elterjedő "virtuális" szterejjóbol felkonvertált 7.1-hez! Amúgy, az 5.1-s fejhallgatók felépítése is megfelelő erre. nem tökéletes persze. A lényege, hogy egy nagyobb, jellemzően 40mm-s mélynyomó előtt van 3 kisebb, háromszögben elhelyezve. kettő ebből kb 12 fokkal elforgatva egymástól. A lényeg, kijön az a térhangzás. Biztos nem THX minőségben, de ezt senki se várja el, főleg nem 10E forint alatti kategóriában, de felette se könnyű. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák