Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Fred23 #19 üzenetére

    Far Cry szériát - az első részt kivéve - mindig a Dunia hajtotta, ami szebb vegetációt tudott, mint az Anvil (habár az Anvil a ACIV Black Flag-ben rendesen büntetett minden téren).
    A Disrupt Engine brutál szép tud lenni, konkrétan ott láttam eddig a legszebb vizet, és legszebb fákat (Watch Dogs első része), de megvan az ára, ugyanis óriási gépigénye van, viszont cserébe észbontóan szép látványt nyújt. (Esőben és éjszaka igazán brutál a látvány a Disrupt esetében.)
    Amúgy a Dunia esetében a szép vegetációt szerintem csak a Far Cry 2 és Far Cry Primal esetében láthattunk.
    Aztán ott van még a Snowdrop, ami szintén veszettül jól néz ki, szóval lehet, hogy nem a legoptimálisabb több motort fenntartani, de az Ubi motorjai szerintem mind piszok szép grafikára képesek.

    On: a szürkeboltokat el fogják árasztani a Far Cry 5 kulcsok. Még szerencse, hogy ez az egyetlen epizód a franchise-ban, ami a legkisebb mértékben sem érdekel. :D

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák