Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #29 üzenetére

    Na, most 30e a belépő szint vagy 60-70e? :)) Leginkább egyik sem. :N
    30e már a középkategória aljának számít legtöbb esetben. Persze lehet egy fejes jó és rossz is 30e-ért.

    Vannak olyan nem dzsunka gyártók, akiknek nem drágább a legjobb fejesük 20-25e-nél, kvázi náluk az a csúcskategória. Mégis jók. :)

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

  • priti

    addikt

    válasz Stauffenberg #53 üzenetére

    A legtöbb filmet könyvből készítik, illetve abból írnak forgatókönyvet. Ha olvasni akarsz ott a könyv. Én nem szeretem. A színházat nézni kell, ott játék van.
    Fél másodpercekre megjelenő sorokból olvasni kivonatot egy könyvből miközben a színész játékát nincs is időd nézni, ez nem mozi.
    Angolon elmegy súgónak, de egyébként engem leköt annyira, pontosabban szeretem annyira megnézni amit látok, hogy ne kezdjem el olvasni a feliratot felvillanásakor és ezek a feliratkészítők meg sokszor időzítenek úgy, hogy eltűnik mire elkezdeném akkor is, ha nem jön másik, mert szerintük tökmindegy mi van éppen a vásznon te rögtön kezdjél olvasni, mert ő nem hagyja kint. Például ott flangál meztelenül a csaj és majd pont érdekel miről magyaráz :DDD Először megnézem magamnak a kis seggét és utána elolvasom, illetve olvasnám, ha az a gyökér aki időzíti a feliratot nem venné le, de leveszi, pedig nem jön másik, de ő eldönti, hogy szerinte már eleget látszott és leveszi. Utálom. Amikor meg olyan a film, hogy fél másodpercekre látszik egymás után 4db 3 soros felirat akkor meg nullát látsz az aktuális jelenetből, szóval tényleg semmi értelme filmen nézni a történetet. Meg kell venni a könyvet.

    (#54) dudika10

    Nem tervezem. Megnyugodhatsz dudika.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák