• Bendegu22 és balazs564 értékelése egymásról

    Hirdetés: Philips monitor 144hz 24" IPS

    Bendegu22 semleges értékelést adott balazs564 számára:

    A kedves úriember nem igazán tudta el olvasni a leírást ahol fel volt tüntetve minden. Majd még rá is kérdezett teljesen arra a dolgokra amik amúgy le voltak írva arról nem is beszélve hogy az ár fix volt de ő még alkudott is belőle amikor 2 vevő fixen vitte volna majd közli hogy fel is jönne ki probálni mert hogy nehogy zsákbamacskát vegyen az úriemberunk egy hasznalt hardver kereskedő oldalon. Mikor idejött kozolte hogy neki nincs a leírásban ez és az majd mikor le frissítette hirtelen megjelent neki a leírásban. Majd én voltam a hibás amiért nem tájékozódott rendesen az úr. A terméket megvette tőbb szájhúzással.

    balazs564 semleges értékelést adott Bendegu22 számára:

    Minden rendben volt, kivéve, hogy információk hiányoztak a hírdetés leírásából és az eladó állítása szerint ott volt de én nem láttam, ettől függetlenül gyors és kommunikatív volt.

Hirdetés

Aktív témák

  • balazs564

    újonc

    Először is, ott kezdődött, hogy a termék leírásában felfedeztem egy kis hibát miszerint, ő külföldről hozta a terméket, és utána láttam, hogy előtte vette hardveraprón valakitől, már ez érdekes volt de tovább siklottam felette. Nyilván ki kell próbálni egy használt terméket mielőtt megveszi az ember, bármilyen rejtett hibája lehet még úgy is, hogy ki van próbálva, és ha ez probléma az eladónak, akkor ott valami nagyon nincs rendben. Másrészt meg, ha nem látok adott információkat a leírásban és nyilvánvalóan nem láttam mivel nem tartalmazta a leírás, és mikor a helyszínen frissítettem az oldalt akkor már ott volt, nos ez egyértelműen azt jelenti, hogy ez utólag lett odaírva. És még ezek után is próbáltam semleges de pozitívabb értékelést írni, sajnos nem kellett volna.

Aktív témák