Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz cskamacska #34 üzenetére

    "Halózati zárral és egyéb gyökérségekkel(pl hónapokat csúszó frissítések) nagy biznic független ár felett venni telefont."

    Szerintem ez a legtöbb embert egyszerűen nem érdekli. A függőség engem sem, mert olyan egyenárak vannak minden szolgáltatónál, hogy havi 200-300 Ft spórolásért nem fogok váltani, telefont meg sosem adok el, inkább családon belül találunk neki új helyet. A csúszó frissítések már inkább, de azért ezen a téren nekem nincsenek rossz tapasztalataim. Talán a legdurvább csúszás amit elszenvedtem az kerek 1 hónap volt a független ROM-hoz képest.

    "Hjah, talán soha nem jönnek vissza azok a normális országokat idéző régmúlt idők, mikor a szolgáltatók tényleges árkedvezményt is adtak a hűségért."

    Ez mondjuk nem teljesen igaz, mert készülékkedvezmények vannak, de nem az alapcsomagok környékén kell keresni őket. Ilyen 5-7 ezer Ft / hó környékétől felfelé már azért szépen osztják. De a Telenornál a mostani kiszemeltem (LG G4) már alapcsomagban is 156k, ami a sufni GSM szinttel versenyez és a 200k hivatalos független árhoz képest igen komoly kedvezmény (főleg azt nézve, hogy a hivatalos 1 év helyett 2 év gari van, amiből az első év kijelző törésre is érvényes).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák