Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz jedis #1 üzenetére

    Semmi nem lesz, miért is lenne?!

    Engem nem lepett meg a Radeonos többség kicsit sem, a GF 900as széria pedig korát tekintve baromi szépet ment a mezőnyben a maga ~400 tulajdonosával, konkrétan majdnem hozza a HD 7000 szériát ami ugye évek óta jelen van.

    Más, nem neked...

    Ezt az Abus csinálgatást amúgy befejezhetnétek, értem én hogy a vérprimitívség ragadós, de ha már annyira jópofizni akar valaki, legalább arra érdemes embert/stílust utánozzon. :((

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz 7time #24 üzenetére

    :DDD ;]

    Biztos nőne az NV kártyák aránya az említett szavazás okán, de hogy nem fordítaná meg az állást az is biztos.
    Attól mert valami drága/drágább még nem feltétlen jobb, sőt.., ez az "ami drága az a jó(bb)" végszintre asszimilált fogyasztóállat felfogás pedig elég gyász, mondjuk csak annak nyomja az életét aki aláfut. Persze tudom aki a pénz szerepét említette nem feltétlen ebből az okból/apropóból tette.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz FoxiestFox #58 üzenetére

    Ez nagyjából fedi azon dolgok többségét, amiért nekem sokáig nem lesz még NV kártyám.

    (#61) rudi:

    "Nekem nincsenek elveim, csak számológépem."

    Ez így ebben a formában egy kicsit meredek lett szerintem.. :B

    Ugyanakkor viszont a menedzsment/marketing résszel teljesen egyetértek.
    Mondjuk teljesen más zajlik a két oldalon ebben a témában és máshogy, mások az eszközök.

    Példának okért amikor egy játék úgy indul, hogy az NV logót megpillantva az "ember fülébe suttogja" egy kellemes női hang azt hogy Nvidia, az nálam kb egy szinten van a sexel reklámozott fogkrém kategóriával.

    Sőt, ugye nem is olyan régen kiderült, hogy a 4GB vRam is része volt a marketingnek..
    Tudom most én lettem az első jóképességű aki ezt szóba hozta.. :D , mea culpa. Tudnám még ragozni reggelig, csak szerintem a többséget ez nem érdekli. Mindenkinek más az értékrendje, feltételezve azt hogy mindenki rendelkezik ilyesmivel.. :B

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák