Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    Én pár hónapja egy Logitech Mini Boombox-ot vettem 30-ért, [link] igaz 4x annyi az ára mint az x-mini-nek de szélcsendben kb 50 méterről is jól hallani, street kosárpályára hordom, és mindenki megcsodálja... :) még az is aki csak arra sétál (hogy honnan szól a zene mert nem lát hangszórót sehol... :DDD
    Az X-mini azért ilyesmire nem alkalmas, de csak ha 1-2 méteres közelben használja az ember akkor elmegy... bár a hangminőség is gyengébb...

    Viszont az a TDK 50 ropiért nagyon elgondolkodtatott... :D

    Bár a Logitechnek előnye hogy zsebrevágom azt go... a TDK-t már macerásabb cipelni...

    [ Szerkesztve ]

  • D.Va

    senior tag

    válasz javie #42 üzenetére

    A hasonló hordozható Logitech Mini Boombox meg csak 6 WATT-os és 30 ezerbe kerül... :U
    Viszont azt ne feledd hogy a z623 szobai cucc... azt nem viszed a szobából sehova... :U
    Ezek alapján a TDK olcsóbb mert az nem 6 hanem 30 WATT...
    Sőt a kisebb cuccai meg olcsóbbak mert 20 körül adják a kis bluetooth-os akksis hangkeltőket...

    Ebben pont az a lényeg hogy hordozható... én pl street kosárpályára hordok magammal ilyesmit és tök jó hogy nem kell neki 220v konnektor hanem akksiról bír 10 órát... :)
    És ha a Logitech Boombox-om 6W-al így szól akkor ez a TDK 30W-al elég brutál lehet... :R
    Ja és ezt a WATT dolgot felejtsük már el, sokszor nem a WATT-on múlik hogy hogy szól valami hanem a tervezésen... persze a watt is lényeges, de az csak egy dolog a sok közül... :P

Új hozzászólás Aktív témák