Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Dreddy32 #6 üzenetére

    Nálam a kis serveren, amiről a videó is készült, egy szimplán 2GB rammal, és kis 2 magos procival szerelt HP microserver

    Egy 2TB-os HDD van benne, amelyen van a windows, ennek van egy 50GB-os partíciója, és van egy külön partíció amin a letöltések vannak, ez esetben én mindkettőnek ugyan akkora virtuális memóriát adtam (8192), külön külön.

    Az utorrent 3.1.3 nem szükséges

    Windows telepítés után beállítottam ahogy a leírásban is van, azonban bittorrent topicban sokat próbálkozunk újabb 3.4-es kliensekkel is, hátha ott is összejön valamiféle beállítás, amivel nincs lemez megtelt probléma, egyébként teljesen felesleges, mert az összes 3 feletti utorrent eszi a gépet., így volt mikor tökéletesen működő 2.2.1-re tettem fel 3.4.9-et, természetesen nem volt jó semmilyen beállítás, így vissza akartam térni 2.2.1-re, de ott hiába a megfelelő beállítások sajnos disk overload hibába ütköztem, többszöri újratelepítés után is. Majd utána véletlen próbálkozások után jöttem rá, hogy 3.4.9-ről előbb 3.1.3-ra kell visszatérni, és utána jöhet a 2.2.1-es utorrent telepítése, tiszta telepítéssel

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák