Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrewsield

    csendes tag

    Note 9-et váltottam 2 év használat után tavaly Novemberben, Note 20 ultra-ra. Sokat vacciláltam, ez vagy az Iphone 12 Pro Max. Árban már mindegy volt, viszont ez legalább magasabb képfrissitéssel rendelkezik, az spen nagy pozitívum, (azért a Note 9 után nem volt ez kérdés) viszont már a Note 9 is, egy Spen-el felszerelt, S9 volt, már akkor sem volt a Note több, mint az S széria "Spenesítése", pedig annak idején az előtti generációk, azért többet tudtak. Viszont ami miatt írok, az az, hogy a Samu vissza felé fejlődött Note téren, de úgy bárhogyan is nézem.

    Se Jack, se értesitési led, de pulzus mérő, tudom a ledet ne keressem, mert na kell a notch, a pulzus mérőt szépen csendben kivették, a Jack meg hát tudjuk, ugyan úgy poén tárgya volt annak idején, mint most pár hónapja az Apple ellen nyomatott töltőfejes reklámjuk. Összeségében a Note-t szépen lassan kinyírták, és már nem éri megvenni, 2 éve aki megvette a Note 9-et az tudja miről beszélek, illetve még talán a 10 elmegy szódával.

    De a 20 nekem nagy csalódás, szeretem, jó használni, de na, érződik, hogy ezt már csak azért adták ki, mert muszáj, különösen nem erőltették meg magukat, illetve a kamera sziget, túl tettem rajta magamat, pedig még megjelenéskor nevettem is rajta, de na, azért lehetett volna szebben is megoldani. Tudjuk, hogy a kisebb kamera szigettel rendelkező telefonok is hozzák ezt a szintet, vagy többet, akkor hogy van ez? Tehát ne fogjuk rá, hogy valamit valamiért. :)

    Idén biztos lesz még Note, de jövőre már nem lennék ebben biztos, kár ezért a szériáért, sokaknak fog hiányozni, nekem is, mert jó újitásokat hozott régebben, de mint tudjuk, már sokszor nem is a Note, vagy S széria kapja meg az újdonságokat, emiatt érthető, hogy a Note-t előbb útobb megszüntetik, emellett ez az spenes tokk az S21-hez egy jó felmérés nekik a jövőre nézve, hogy mennyi fogy, van e értelme a Note-ot tovább vinni.

    "Csak a puffin ad neked erőt..."

Új hozzászólás Aktív témák