Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Ugyanolyan undorító demagógia mint nagy mellénnyel hirdetni hogy a héten is milliárdos lett valaki a lottón, és aki nem játszik az nem is nyer.

    Remélem a Biden gyerek a környezetvédelemre hivatkozva irgalmatlan tiltásokat és szigorításokat vezet be ami az egész kriptospekuláció csődjét jelenti majd. Felőlem helyezzék új alapokra a pénzügyi világot, üljenek le, találják ki, próbálják ki, majd iktassák szabványba a blockchaines dolgaikat, de ne a meglévő tákolmányokkal szórakozzanak és ne hagyják hogy milliószámra nőjenek ki az új, semmire épülő sz*rok.

    Ha bejön ez a proof of space majomság is, (ma olvastam hogy egy többezer TBW élettartamú ssd-t kinyírhat pár hónap alatt, és nyilván nem egyesével fogják használni), az is milyen iszonyat környezetszennyezéssel (na meg áremelkedéssel, ami Ázsiában már elkezdődött) fog járni?

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz #49155328 #102 üzenetére

    krakenen lévő korábbi majomkodás maradékát, ~180$-t tettem anno DOGE-ba, most ~2100$.

    Épp mondtam feleségemnek hogy a 10M babavárót kellett volna beletenni akkor, most milyen jó lenne nekünk. És pont ezért olyan orbitálisan veszélyes az egész, mert ha nekem mint értelmes, tudatos embernek ez megfordult a fejemben, akkor vajon hány olyannak is eszébe jutott, akik szerint 5 számot eltalálni 90-ból biztos nem nehéz?
    (mert ugye honnan a vérből tudta volna előre bárki - közte a cikkben szereplő kamubáró -, hogy itt lesz a DOGE ma, és nem 0.01-en? Mindig csak a sikersztorikat halljuk....).

    Szórakozásnak fogom fel, biztos hogy nem veszem ki a profitot, minek, kifejezetten örülnék ha visszanullázna az egyenlegem, mert akkor tudnám, hogy van még józan ész a világban.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz M@cika #104 üzenetére

    Ha felmenne ötszörösére, az ETH mögött a 3. legnagyobb kapitalizációjú *coin lenne (vagy nem sokkal le is nyomná, attól függ a tegnapi hsz-em vagy a mai árat nézzük), az meg totál agyf***t jelentene szerintem. Nyilván, van az a pénz amiért korpás a hajam :D De nem aggódok miatta, 1$ se lesz soha.

    Szerintem most megy fel május 8-ig, azt "árazza" most a "piac", aztán lemegy Musk tv adása (SNL), be fog szakadni utána.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák