Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Nagyon megdöbbent az, amit itt olvasok. Azt gondoltam, hogy a fórumozók nagy többsége azért ismerkedik az új dolgokkal, majd az után alkot véleményt. Vagy ha nem is teszi ezt, legalább utánanéz, milyen ez az új rendszer, hiszen nem kell ahhoz letölteni és feltelepíteni, hogy meg lehessen nézni róla képeket.
    Csak néhány screenshot a W8-ról:

    Jól látható, hogy nem csak a Metro felhasználói felület áll rendelkezésre, hanem a hagyományosnak tekinthető felület is. Aki nem akar Metro-t, az nem használja azt.
    Mellesleg egy Dell Latitude XT-n a Metro UI-t nagyon jó volt használni táblagépként és utána már nem láttam lényegesnek a hagyományos képre való visszaváltást sem, mert nagyon hamar rá lehet szokni az új felületre is
    Egyébként pedig nem tudom, mi az, ami annyira nagy átszokást igényel egy W7 után a W8-ra, de tervezek véglegesen is update-elni a w8-ra okt 26. után, akkor még több tapasztalatom lesz majd minderről (most "csak" egy itthon pihenő gép adhat támpontot a W8-ról)

    Szóval mielőtt jön még néhány hozzászólás, hogy milyen gáz már a Metro UI, legalább egy picit nézzen utána (például olvasson el néhány bemutatót) az adott hozzászóló, miről beszél. Nem kell szeretni a Windows 8-at, de azért rengeteg a megalapozatlanság (és a személyeskedés is) a hozzászólások között.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák