Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz fpeter84 #48 üzenetére

    Pedig az emberek jelentős része ott tart hogy ha látnak egy új házat, csúcskategóriás autót akkor az az első gondolatuk hogy biztos mekkora csaló lehet a tulaja meg van vagy 10 traffikja meg biztosan csókos.............Megmosolyogtató (vagy inkább szánalmas?). Kisgyerekként ha láttam egy gyönyörű autót az járt a fejemben hogy majd nekem is lesz ilyen, nem az hogy szét kellene verni. Nagy különbség.
    t72killer: Már írtam, én nem bányászok, és nem is tartom igazán munkának, eszembe se jutna hogy belefogjak. Viszont el kellene végre fogadni hogy már nem a Kádár rendszerben élünk hanem piacgazdaságban. Ez még mindig nagyon sokaknak nem megy, ill. rendszerváltáskor megrekedtek egy bizonyos szinten és mindenkit utálnak akinek jobban megy. Viszont ezt nem ragozom itt már tovább, mert az már politika lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz fpeter84 #48 üzenetére

    Nem ertek veled egyet (sok massal se az itt hozzaszolok kozul)
    Pl. en onhibamon kivul 2 x vallalkoztam, es az elsobol nullszaldoval, a masodikbol tobb milla koruli veszteseggel.
    Nem vagyok hulye, jo a problemamegoldo kepessegem, megvnannak az iskolaim es a tudasom is.
    Csak az a valami hianyzik belolem, a spiritusz amitol valaki sikeres vallalkozo lesz. Helyette orok naiv es emberbarat tipus vagyok.
    Nem sirankozok, ez lett leosztva, semmi baj nincs, es meg boldognak is mondom magam, es soheren doglok majd meg, ennyi snitt.

    Komkretan ismerek embereket, vallalkozasokat melyek legalis bevallott vagyona 3-4 milliard forint. Cseppet sem irigykedek, nekik ez lett leosztva. Sose voltam irigy tipus. Ami kisse bant, az orwelli hasonlat,
    minden ember egyenlo. Csak nemelyek egyenlobbek.

    Semmi gond a kollegaval se reszemrol, aki egy evben az en csaladom eves rezsijebol vesz videokartyakat.
    Megolgozott erte, csak ne fejelje meg meg a tv csere 'nyugjevel'. Igy a mondandoja elkanyarodik erosen a topic forum temajatol es nemelyekbe erdekes erzeseket ebreszt.

    Offba tettem, koze nincs a bitcoin es banyaszatahoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák