Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz cashback #3516 üzenetére

    3 hozzászólással előtted ....
    [link] +egy töltőt kell még venned és likvidet (nekem elég napi 1-2ml) vagy 2db,töltővel. Nagyobb mint a cigi de cserébe egész nap nem kell pepecselned csak szívni.Mióta megjött nagynorbitól ezt a szettet használom.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

  • BandiHUN

    veterán

    válasz cashback #3516 üzenetére

    http://ecigiforum.com/index.php
    Itt minden kérdésre lesz válasz,az alapok gomb alatt felül rengeteg infót,videót is találsz,és persze segítség is akad bőven.
    Egyébként jó kérdés,hogy akarsz komolyabban beleugrani,mert ugye láthatóan észrevetted,hogy a füstképző rész fogyóeszköz,az akksit pedig tölteni kell,1-1db-al elég nehéz komolyabban belevágni,lemerülsz,és nem lesz cigi 3 óráig,a patron meg megintcsak tönkremehet váratlanul is,rendes kezeléssel 1 hónap kábé az élettartam,igz jópár darabot használok én is 2 hónapja,ha nem törik el vagy ilyesmi,ritkán megy valakinek tönkre.de azért kell a 2 db,ha nem csak kísérletezni akarsz,hanem a cigit kiváltani.
    És arról nem is beszélve,hogy ezt egyelőre csak rendelni lehet...
    Egyébként az élmény klasszisokkal jobb,mint az e-health-é,valóban képes pótolni a bagót.
    Viszont utántöltő folyadékról sem árt gondoskodnod...ott gond lehet a megfelelő íz megtalálása.És szintén a rendelős kategória.Ideig-óráig ellehetsz az e-health maradék patronokból fecskendővel kiszívott folyadékkal is,ha maradt patronod,azt is bele lehet ezekbe tölteni,viszont eléggé gyenge minőségű,meghatározhatatlan ízű lötyi van ezekben...
    Remek folyadékforrás a eliquid.hu oldal például.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz cashback #3523 üzenetére

    :K Nem fogod megbánni.Állítólag a Helix az alkoholtól,és a főzéstől repedhet szóval a tisztításnál ezeket nem árt kerülni.Nálam az 1100mah akku 1,5-2 napot is kibír.
    Hát igen a posta az a negatív velejárója az e-cigizésnek.
    A megfelelő likvid megtalálása az biztos emberpróbáló lesz.A kóstoló pack jó döntés.
    Ha nem ízlik egy likvid alaposan mosd el a patront.Mivel egy két íz nagyon ragaszkodik az üvegszálhoz és átérzik a következő próbánál is.
    De honnan rendelsz 16e-ért?Az azért elég drága ...
    Ráadásul a posta sem szokott olyan drága lenni még a szettet is 800ft-ért hozták a súlya miatt.A likvidet meg 400ft-ért.

    Bazinga!

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz cashback #3525 üzenetére

    Ok!Csak azért írtam mert egy két vebshop elég elszállt árakkal dolgozik ....
    A különböző likvid gyártók/keverők azonos nevű termékei is különböznek egy kicsit ízben de csak azért hogy neked ne legyen könnyű dolgod :DDD
    Ráadásul a friss keverésűeket nem árt egy kicsit pihentetni (változik az íz úgymond összeérik). Én ezeket használom (EO) kedv szerint:dohány íz RY4,Desert Ship ,D'off és Deluxe Menthol.
    Sok sikert az ízkereséshez.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

  • BandiHUN

    veterán

    válasz cashback #3525 üzenetére

    A kóstolópakk nem biztos,hogy jó ötlet..legalábbis úgy,ha ínyenc leszel,mert rossz esetben lesz 10 ízed,ami épp nem jó semmire,a maradék 2,amit tetszik,az 2ml,2 töltés se.
    Próbálj szerintem már most valamiből megtippelve rendelni egy 10 miliset is legalább,ami tutira jó lesz valamire.

    Egyébként tény,a lötyi nagy harc,főleg ínyencebbeknek...sajna dohányízűből innen pl.én képtelen vagyok akármelyiket szívni,annyira rossz az íze...más meg ódákat zeng .)
    Készülj fel,hogy a lötyi nem olyan,mint a bagó,hogy ha nincs szofi lájt pl,akkor veszel egy Viceroyt-vagy akármi kéket és jóvan',elfogy,itt igen nagy külömbségek lehetnek íz és íz között.
    Viszont tény,hogy a kóstolót ne hagyd ki.Én nem tettem,rendeltem 5milis lötyiket elsőre,és gazdagabb is lettem jópár flaska számomra emészthetetlen cuccal.Esetleg már most vehetsz is hozzá egy nullás alap folyadékot is,az később is jól jön keveréshez,viszont az elején könnyen lehet,hogy valaminek tetszik az íze,viszont túl erős,vagy a nikotint számolod el,és megdobogtatja a szíved,ilyesmi,és akkor az íztelen alappal hígíthatsz a lötyin.Csak ne nikotinost vegyél,hanem üreset,elég olcsó az is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • wwenigma

    Jómunkásember

    válasz cashback #3525 üzenetére

    Én inkabb javasolnék szabályozott akkut, Joyetech eGo-T PT 1000mAh [link] (USB-s) változat, fix feszültség fix gőzmennyiség és íz 2 töltés között... ízből vanilia+mentol - az egyik biztos hogy szivhatóvá teszi a lötyit. Most RY4+vanilia megy a kávé mellé, mintha cappuccino-t innék olyan. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Aktív témák