Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz fpeter84 #48 üzenetére

    Nekem egyelőre monopoly valuta... De tudom, hogy valahol ez "értéket" teremt, habár ezt is fura leírni :D

    Egyelőre nagy nyereséget én nem látok benne, de természetesen ez mindenkinek más és más.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Peter13

    senior tag

    válasz fpeter84 #48 üzenetére

    "A kriptopénzek mögött sokkal több van, mint ahogyan itt a legtöbb ember hiszi."

    Én nagyon kiváncsi lennék hogy mi az a sokkal több. Csak egy gondolat: rengetegszer találkozom bitcoin-os beszélgetésekben olyan véleményekkel, amik a BC előnyeit taglalják (te is említettél párat), viszont ha azt nézzük hogy hányan vesznek BC-t azért hogy fizetőeszközként használják (ha már annyira szuper), és ha azt hogy hányan teszik ezt befektetési jelleggel, akkor nagyon más a kép.

    Én továbbra is azt látom hogy elsősorban azért vesznek az emberek bitcoint, mert egymás győzködik arról hogy ezzel sok pénzt lehet keresni: jóformán a kutyát sem érdekli hogy milyen mint fizetőeszköz, és azért megy az árfolyam is felfele, mert tolják bele a pénzt spekulatív/befektetési jelleggel.

    A BC egyetlen valódi előnye a most használt fizetőeszközökhöz képest az anonimitás, viszont továbbra sem értem hogy ez miért olyan jó? Ha fizetek valamiért (akármiért), én pont azt szeretném hogy annak nyoma legyen, és ott legyen rajta valahol a nevem. Legális vonalon gondolkodva egyszerűen nem értem az anonimitás garantálta versenyelőnyt... (illegális oldalon persze igen, de biztos hogy azt a szekeret akarjuk tolni?)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák