Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gave

    addikt

    válasz hallador #18 üzenetére

    Szerintem is csak észre vették, hogy lassan már a $250 alatti réteggel nem foglalkoznak, AMD elvan a konzolokkal, NV meg a saját Cloudot erőlteti, kiadni bérletre nekik jobb biznisz mint az eladás hosszútávon.

    $200-250 alatt meg bőven van azért piac, főleg a casual + online gamingre, amikre a laptop vga is elég.

    Túlzottan összhangban vannak, szerintem már régen nem akarnak "versenyezni" és nem is nagyon kell nekik látszólag. Persze a szuperfanoknak és a hivataloknak azért időnként a showbizniszt leadják, hogy mekkora konkurenciák, a látszatot azért hitelesen fenn kell tartani :D.

    Szerintem gusztustalan, hogy ennyire el tudtak menni az árak egy alap modern gamingre is alkalmas otthoni mindenes gépre, holott azért elvárható lenne, hogy ekkora fókuszált tömeggyártás miatt ezek az eszközök csak elérhetőbbek lesznek.

    Persze ehhez hozzájárulnak a preset_pistik is, akik inkább kifizetnek +500-1000 dollárt, mint sem megtaláljanak 20 perc alatt egy beállítást ami csak 5%-al néz ki gyengébben, de +60%-al gyorsabb frame/s. :D Így meg minek pazarolni a szubfilléres alkatrészeket amikből valamiért hiány van a $200 VGA-ra, ha mehet az $1200-ra is.

    A hülyeség és a kapzsiság közös-rekurziója.

Új hozzászólás Aktív témák