Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz nemlehet #6 üzenetére

    Én eljutok :) Csak tipikusan hétvégén, addig meg nyitva van (listába azért nem szeretek mentegetni, mert ott tényleg csak gyűlnek a dolgok és sose fogynak, mert nincs szem előtt). Vagy van hogy egy hosszabb videót több részletben nézek meg, akkor napokig nyitva van. Plusz van pár oldal amit naponta többször úgyis nézek, azokat is minek zárjam be.
    Jelenleg 34 van nyitva, abból 13 olyan amit minden nap többször nézek, 5 olyan ami tényleg ezer éve nyitva de valamiért nagyon meg akarom nézni csak sose veszem rá magam :) 6 youtube, abból 2 zene (egy hosszabb mix munkához, másik random zenének háttérbe). A többi meg olyan dolog ami épp érdekes aznap valamiért, vagy 1-2 napon belül megnézem / elolvasom.

    Mielőtt jönnének a megoldás ötletek: tisztában vagyok, hogy lehetne máshogy is kezelni ezt (pl. külön zenelejátszó, "meg akarom nézni dolgokat" könyvjelző / pocket / stb. menteni), de ez egy elég jól kialakult workflow nálam, és minden elemének meg van az oka, hogy miért így csinálom és nem máshogy. Szóval kár koptatni a billt :) Azt az 5-öt mondjuk tényleg bezárhatnám :D

    Plusz amit SidCorky ír, képernyő kb. 2/3-án van csak a böngésző, szóval kevesebb is a hely felül.

    fatal
    Nem csodálkozok rá, max arra hogy mióta Opera megszűnt egy böngésző gyártó se próbált bármit is variálni a tabokkal. Ránézésre pedig nem lenne egy bonyolult dolog, bár annyira nem néztem a konkrét implementációt.

    Busterftw
    Emlékem szerint mióta új motort használnak azóta nem lehetségesek az ilyen kiegészítők. De rég néztem utoljára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák