Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lgts02

    csendes tag

    válasz csabi011 #36 üzenetére

    Szeva. Én vettem nem olyan rég egy Z500-as egérkét. Eddig még csak a szokási fázisban vagyunk, de jól lehet vele dolgozni. Aki szereti a nagyobb egereket, és aminek van "húzás" tehát súlya az nem fog csalódni szerintem. Itt már csak a dizájn vet fel némi problémát, a finnyásaknak. Én mondjuk pont letojom, hogyan néz ki egy egér, ha kezemre esik. Jól mozog, szépen lehet állítani a gombokat, akár makrókat is. Nem tudom, hogy ez mennyire új dolog, de itt lehet állítani az usb frekijét. Ez álltalaz Usb 2-es porttal megáldott alaplap tulajok egy kicsit tudnak állítani a dolgokon plusszba. És a 3200 Dpi felbontás sem rossz dolog, ha van. Persze itt lehet vitázni hogy fölösleges, meg stb de ezt azok szokták mondani akiknek nem ilyen egerük van. Jó most meg lehet rugdosni vagy akármi. Egyik cimborámnak egy Logitech G5-öse van ami szerintem nem a gagyi kategóriába tartozik, és ő is ilyen egérre cserélte. Ő is azt vallja mint én, hogy szuper darab.
    Egyenlőre ennyi.

    Még valami: Doboz tartalma mint az előttem hozzászóló Z300 tulajnak annyi kieggel, hogy ehhez adnak még egy plusz egér"hát" cseredarabot. Így lehet választani a cég logós műanyag(ami nem csúszik) vagy egy textil közül. Ez utóbbi kicsit korlátozottan de mosható.
    Mindkettőt egy kis mágnes tartja a helyén, több pontos alátámasztással.

    [ Szerkesztve ]

    A proci füsttel megy. Ha kijön belőle a füst, nem megy tovább. :D

Új hozzászólás Aktív témák