Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz koppasz1986 #127 üzenetére

    Lehet valamit rosszul csinálsz. Az biztos, hogy labdával k..szott lassan fordulnak a játékosok, olyanok mint a csuklós busz.
    Én általában a passz+sprinttel védekezek amikor rászorít a játékosra megnyomom még egyszer a passzot. Hacsak nem totál háttal fedezi a labdát az ellenfél kb mindig elveszi a védő. De egyébként nem is kell elvenni, elég ha sprintelsz és van valami kontakt, már el is vesztette az ellenfél a kontrollt a labda felett.
    Kényszerítők ellen szoktam lövés nyomva tartásával védekezni, csapattárssal támadtatom a labdást, én meg az általam irányított játékossal megyek be mögé oda ahova a falpassz érkezni fog és egyszerűen lefülelem a passzot.
    Ha nagyon megvernek kényszerítőkkel meg cselekkel akkor használj konzervatív pressinget agresszív helyett. Ilyenkor a védekező játékosok behátrálnak, nem mennek bele a kényszerítőkbe, 1v1-ekbe. Persze neked is követni kell a taktikát, hátrálva védekezni és kerülni az ilyen szitukat.
    A FIFA 20-ban egyébként sokkal nehezebb védekezni, mint a PES-ben, de ez szerintem nem baj ha tudsz támadni, mert így több tér van kibontakozni ilyen téren.Én pl nem tudok védekezni benne szinte semennyire, de támadni viszont nagyon, úgyhogy igyekszem többet rúgni mint amennyit kapok, és eddig bejött.

Új hozzászólás Aktív témák