Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz koppasz1986 #114 üzenetére

    Akkor ne csodálkozz, ha szívsz mint a torkosborz.

    Letámadós labdatartós taktika ebben a játékban online kb egy kötéltánc. Ha meg tudod csinálni akkor nagy király vagy, de ha nem akkor egy idióta akin mindenki röhög miközben szörnyet hal a mélységbe zuhanva.

    Nekem is ez a taktika a kedvencem de ez a játék nagyon nem kedvez neki. A 2016-ban még faszán működött, de annyira védekező lett a játék, hogy ezt a legritkább esetekben lehet biztonsággal alkalmazni. Inkább keress egy olyan edzőt aki AOD + közepes vagy mély védekezéssel operál, meg szerezz jó szűrőket, akiknek 85-90 vagy afölötti labdaszerzése meg védekezése van, aztán próbálj meg saját térfélről kontrázgatni. Ennek nagyon kedvez a játék, könnyen végig lehet vinni az egyritmusú kontrákat, aminek a végén csak be kell passzolni a kapuba a labdát.

    Minden más bonyolult és nehéz, bár én a természetemnél fogva nehezen játszom ezt, nehezen tudok alkalmazkodni a kontrához, így nekem ezt sem egyszerű tartani, még a kontrás edzővel is sokszor 65-70%-os labdabirtoklásom van, mikor 40-nek kéne lennie.

Új hozzászólás Aktív témák