Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ribi #6 üzenetére

    Nálunk eleve forgalomba se lehet kb. hozni az amcsi vasakat vagy ha igen, olyan büntetővám van rajtuk, hogy belezöldülsz :B

    Az EU-ban mivel zseben belül van mindenki, így naná, hogy nincs visszahívás és csere meg pénzvissza és betiltás. Az Opel gyújtáskapcsolók miatt hány ember van böriben és mennyi autót hívtak vissza? Nullát. Pedig top1 a gyújtáskapcsoló javítás és szerelés Opeles fórumokon, ha valakinek menet közben ugrik szét az a szar, ott döglik meg, ahogy esélyesen történt is csak hm, hát ez az EU, itt a fogyvédelem a bányászbéka segge alatt van.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Hieronymus #10 üzenetére

    Ez kölcsönös eljárás.

    Európai autóra külön büntetővám nincs :B Fordítva igen.

    ???
    Valaki a fejedhez tartott pisztolyt, hogy Opelt vásárolj?
    Elegendő megnézni az Opel évenkénti eladáscsökkenését ahhoz, hogy bottal se piszkáld a márkát.
    Mióta "francia" lett, javult a helyzet, de még most sem vennék Opelt.

    Hogy te mit vennél, pont lesz@rjuk, de én főleg. Marhára nem erről volt szó. Arról volt szó, hogyan kezelik az autók bajait az egyes kontinensek. Az EU-ban sehogy, mindegy milyen a márka, amcsiban pedig elég példásan, mindegy milyen a márka. Átment a dolog? Remélem igen. Ez olyan márkafüggetlen, hogy írhatod a márkát amit te szeretsz piszkálni a botoddal és dobom is rá a konstrukciós hibát, amire amcsiban visszahívás van, itthon meg kuss. Gyulladós BMW-k megvannak? Mi most azzal kapcsolatban itthon a hivatalos kommunikáció? Valami olyat olvastam legutóbb, hogy a szememből ömlött a könny. Oszt' ott csak rádég az autó ;]

    Másrészt a néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.

    Az a néma gyerek lesz ez, aki maga a hibás alkatrészt kreálta és jelezte több ízben a GM felé is, hogy javítani kéne, heló, de inkább eltussolták? Ez az lesz? Elég hangos ez a gyerek.

    A gyújtáskapcsoló nem biztonsági probléma. A baleset-megelőzés érdekében nem kell visszahívni a járműveket, ha elindulni sem képesek.

    :DDD :DDD :DDD Mondom én, sok a vércukor, nem megy ez a fórumozás. Az, hogy széthullik a zárbetét egy elég nagy para, ez visszahívás. Tudod mi a viccesebb? Mikor menet közben törik le a pöcök vége és beakadt kormányzárral mész az úton. Semmiképpen sem hívnék vissza egy ilyen alkatrészt, igazad van. Na akkor itt most fejeztem be, mert elpukkan az agyam.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ed3r_X_ #13 üzenetére

    Szerintem sem feltétlen kell ez a stílus, csak abban az esetben ha indokolt. Itt sajnos az volt :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz nuke7 #12 üzenetére

    Olvasd el megint azt a cikket és azt ami a amcsiknál megy. A kettő között va egy térváltásnyi távolság :B

    Amúgy persze, van fogyvédelem. Ahogy a hajszálnak is meg a villanyoszlopnak is van vastagsága. Csak a kettő közötti jelenlétben vannak markáns különbségek :B
    Épp futtattok egy vicces garis sztorit, a Gorenje már kerek-perec kimondta, hogy nem érdekli a garis bajom, sokba kerülnék, menjek a fogyvédelemhez meg pereljem őket ha nem tetszik valami. Pontosan tudják, hogy mekkora erőfölényük van a jogban is :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ribi #19 üzenetére

    Majd nézd meg ezek az ügyek hogyan derültek ki. Külön hatóság van, aki a balesetek körülményeit rendezgeti és ha hasonlóságok vannak, indul a buli. Ilyet EU-ban majd akkor fognak csinálni, amikor leszakad az első piros hó.

    k-adi: Anyám mosógépe, ha ő akarja, perel. Én ameddig tudom elviszem a hátamon, írok majd pár helyre igényeseket, hadd tömje a keresőket a tuti garis sztori és ennyi volt. Hazai jogállással tudod hol fogom én visszakapni a beleölt időmet pénzben :P

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz nuke7 #27 üzenetére

    hogy neked milyen garanciális problémád van, azt pont lesz@rjuk, de én főleg

    Nincs ezzel semmi gond. Majd beülsz ebbe a hajóba egyszer és nem fogod ;]

    Nekem semmi gondom nem volt még garis ügyintézéssel itthonról, sőt.

    Pár év kisker van mögöttem, cifra sztorikkal tele a padlásom. Magabiztosan jelentem ki, hogy eddig csakis és kizárólag mákod volt. Az itthoni nagykerek/disztrik és szervizek képesek olyan szinten kezelni ügyfeleket, hogy a bicska 5 helyen is nyílik a zsebben.

    Lehet, hogy a hozzáállásod vonzza be ezeket a dolgokat ;)


    Mármint az a hozzáállásom, hogy anyám helyett kell felvennem a kesztyűt, mert az üvöltő csapágyas mosógépre is bemondja az okoska, hogy "hát ez ilyen hölgyem"? Rossz ajtó.

    ja, és hazai jogállásnál akkor kapod vissza a pénzed, ha igazad van és ügyvéddel tudod bizonyítani. Persze a nyilvánosság se árt.

    Meg egy kupac pénz, 5-10 év az életedből piszlicsáré hülyeségekre és hasonlók. Hogy az a nyomorult világ ahova eljutottunk, ahol lassan egy betört ablakra is tucat szakértő kell, hogy megmondják, hát ez bizony be van törve... és nincs senki, aki az ilyen agyhalott cégekre ráverné a lepedőt igen könnyen :N És basszus nem egy összetett elektronikai hibáról van szó, ami nehezen reprodukálható. Hanem egy olyan konstans mechanikai gondról, amit 10 emberből 9 simán felismer, mert tapasztalta már, csak max nem tudta, hogy mi az. De ügyvéd, meg bizonyítás meg jézusom, tényleg csak engem zavar a hülyeség?

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz nuke7 #30 üzenetére

    Lottózz könyörgöm, komolyan mondom :P

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák