Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovcsrob

    tag

    válasz Achar #27 üzenetére

    Leírom, hogy én, hogyan vásárolok hűtőt és, hogy ebből miért következik, hogy el tudom fogadni, hogy a noctua prémium.
    Lusta ember vagyok és sokakkal ellentétben nincs load game az életemben. Tehát az időm drága.
    Nem szeretem keresgélni, hogy az adott hűtő rámegy e a lapomra. A noctua oldalán meg tudtam nézni.
    Jó esetben a hűtőm tovább húzza, mint az alaplap. A noctuától tudok felfogató készletet kérni. Lesz ilyen csomag az üzletekben.
    Jó esély van rá, hogy olcsóbban vagy hasonló áron megkapom ugyanazt a teljesítményt. Legutóbb csak egy picit volt domború a blokk, ami csak egy procicsere után lett zavaró. (kicsit elszállt a hőmérséklet) A tesztekből nem látszott ez a hiba. De egy ritkább hűtőről lényegesen kevesebb teszt van.
    Szeretem ha egy hűtő idiótabiztos. Ne nekem kelljen azon gondolkodnom, hogy mennyire kell meghúzni a csavarokat. (már rendesen szorított a hűtő de még 3mm volt a csavarokból. nah behúzzam ütközésig? elég a leszorító erő? így tervezték vagy tervezési hiba? thermalright)
    Nem szeretek egy évvel a vásárlás után kiszáradt ventiket olajozni. (arctic és cooler master)
    És azt sem szeretem ha rajtam kísérletezik ki a csendes ventit. (csapágyas halkan morgó szintén cooler master csak egy másik)
    Szeretem ha egy gyártó bízik a termékében és ezt hosszú garanciaidővel mutatja meg nekünk.
    Szóval jah. Tuti van választék és tuti van 15E körül is olyan, ami mindenben veri a noctua nh d15 vagy a d14 et. (főleg ha még spec igények is vannak) De maximálisan megértem azokat, akik simán vesznek egy noctuát és beérik azzal a válasszal, hogy ez a legjobb/legkézenfekvőbb.

Új hozzászólás Aktív témák