Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz TESCO-Zsömle #7 üzenetére

    PErsze-persze teljesen világos a mondandód :)
    Háttőőő... igen ebben si van valami :)
    DE!!! pl amikor az első PC-k már dübörögtek, sőőőt a korai 286osok is, én még apukámmal jártam egy gatyába. Amikor a 386/486PC-k a piacon voltak már, én még mindíg óvodás voltam... Szóval mikor már tényleg elkezdtem a számítógépekkel foglalkozni, már itt volt a multimédiás PC-k korszaka.. Én sem tudtam mi az az XT meg a CGA monitor.. de mivel érdekelt a téma, utólag kezdtem el ismerkedni velük :B ha a mostani fiatalok közül valakit érdekli a téma.. simán kiművelődhet bármikor... hiszen a Zinternet csodákra képes :)

    Mondok egy konkrét (ellen)példát! sokan írnak, hogy hű bacsis te milyen király arc vagy mert mennyi sok gyűjteményed van, és így tovább és így tovább.. természetsen segítek mindenkinek szívesen a tanácsaimmal, s elkezdek beszélgetni az illetővel... Szóval bezsélgetek a sráccal, modnja ő is nagy gyűjtő, igaz még nem rég kezdte, de folyamatosan gyűlnek az alkatrészei... kérdezem mennyire akar visszamenni a PC-s hardverek világában, azt mondja hogy a S478-as illetve a S462-es korszakig :DDD NA mondom az aztán tényleg retro :DDD :(
    szerk:

    És akkor itt van még egy példa MasterMark személyében :D :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák