Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz D1Rect #30 üzenetére

    Akkor jó, mert sikerült! :P

    "Szóval ha van kire hivatkozni annak már elégnek kellene lennie, egy állítást elfogadni?"

    Remélem azért magadtól is érzed, hogy ez nem így van. De azért leírom én is. Szóval egyáltalán nem mind1, hogy kire vagy mire hivatkozik az ember.
    Pl Egely-re hivatkozni ingyenenergia vagy örökmozgó kapcsán nem túl szerencsés :)

    Viszont ha végignézed azt a dokumentumfilmet amit többször is linkeltem, akkor abból látható, hogy itt nem egy "Michio Kakuk - összebarkácsolom az időgépet" c. dokumentumfilmről van szó.
    Hanem a filmben tételesen, tényszerűen végigveszik az eset kibontakozását. A megszólaló tudósok és kutatók nevüket, pozíciójukat vállalva beszéltek. Mind visszakereshető, ahogy az eredményeik is.
    De ha az ilyen hivatkozásokat se hiszi el valaki, akkor mégis mit? Mert innen már csak az van közelebb ha az ember maga végzi el a kutatást, elemzi az adatokat és így tovább.

  • Иван

    őstag

    válasz D1Rect #30 üzenetére

    A görögöknél vagy a rómaiaknál teljesen elfogadott dolog volt, sőt, a görögöknél az is szokás volt, hogy az öregebb férfi udvarolt a fiatalabbnak (ez ma már bőven a pedofília fogalmába esik).
    Sőt, a római és a görög közép- és felsőosztály életmódját ma dekadensnek neveznénk. Sokkal liberálisabb nézeteket vallottak, mint ma. Nem kell a melegjogokba semmiféle összeesküvést belemagyarázni, csak szimplán olyan kort élünk, amikor a tolerancia az uralkodó szemlélet. Mert most úgy őszintén, téged mit zavar, hogy valaki meleg? Bántottak vagy pénztől fosztottak meg? Mindenkinek magánügye, ha őket az teszi boldoggá, hogy összeházasodhassanak, tegyék. Kit érdekel? Láttam már ennél rosszabb és destruktívabb khm... csoportokat.

    Ez a homoszexualitás, mint divatot meg kb úgy mondtad, mintha valaki döntene vagy meggyőznék, hogy legyen meleg...

    SZERK:
    Steve Jobs ha jól tudom először homeopata módszerekkel akarta a rákot legyőzni, csak amikor elharapódzott a helyzet, akkor ment el igazi orvoshoz. Javítsatok ki, ha tévedek, mert ezt úgy mondták nekem.

    [ Szerkesztve ]

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák