Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Lauda #44 üzenetére

    Es ettol visszajon a halott gyereke? Valoszinuleg nem.

    Lauda: ez a mi volna, vagy mi lett volna ha feltetelezes szimplan feltetelezes. Igen, apum labat isvaloszinuleg meg tudtak volna menteni, ha nem abba korhazba kerul, ahova kerult ( ahol anno engem is majdnem felnyitottak vakbelre, pedig koze nem volt a betegsegnek hozza) akkor most lehet nem lenne mulaba. Ha anno idoben megkataterezik, nem halt volna el a szivenek egy jo resze. Most pereljem az orvosokat? Elegtetel lenne? Ettol meg nem no ki ujra a laba.

    Nem hiszem hogy ez a megoldas, a "mi lenne ha" feltetelezesek pedig nem korrektek. Egyreszt
    1. indulatbol sok mindent megtesz az ember .
    2. masreszt fogalmam sincs mennyire borulna el az agyam.
    3 nem tudok valaszt adni a kerdesre. Erd be ezzel.

    Dany007 : tessek, valasz. De meg mindig hozzateszem, NEM KORREKT KERDES a mi lenne ha kerdes. Mert feltetelezes, es rengeteg tenyezotol fugg. Most azt mondom ha az eletem aran meg tudnam vedeni gyermeken , megvedenem es valoszinuleg lonek, de adott helyzetben rengeteg tenyezotol fugg. Mennyire panikolnek be, stb. MEg a vegen szamonkernetek , ha ilyen helyzetbe kerulnek, hogy miert nem ezt vagy azt tettem :D:D

    Egyet tudok, amit irtam, az abban az esetben ram is vonatkozna. Felmentes nincs.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz Lauda #44 üzenetére

    Visszakerdek en is: itt Dany007nek a gyerekerol volt szo? Illetve Dany irta o mit tenne az illetovel? Ez beleesik-e az altalad leirt esetbe?

    Lauda: nos en meg valoszinuleg nem. Nagyon elborultnak kene ahhoz lennem , ha mar halott rokonom eseten en is oljek.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák