Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaaT

    veterán

    "Gigabyte Gamer („GÉMER”) USB-s mechanikus (zörög mint az állat) billentyűzet eladó!

    Eladó a címeben említett fehér színű, a sárgulást (változókort) még nem élte át, de már elérte, fényben a billentyűk sárgának látszódnak a kerethez képest. Azért tettem fel, mert igazából jól működik, de mindenki panaszkodik, hogy qrva hangos. Én már megszoktam, ezért olyanoknak ajánlom, aki szereti a zörgő hangot (pl. írógép fétis) vagy kiváló eszköz koliban szobatárs zavarására is (amíg ki nem vágja az ablakon). Mi sem bizonyítja gamer mivoltát, mint sem a GIGABYTE felirat díszelgő GÉMER jelzés(tuti eredeti, nem lopot!). Megtalálható rajta minden fontos rész: Megvan mind2 lába, így frankón megáll az asztalon, nem kell radírt/cd tokot/könyvet stb. keresni alá; 2 db fekete gumicsík segít a tapadásban, hogy a legnagyobb rage közben is (aránylag) a helyén maradjon. Standard 3 LED is ott van, mind a három világít is. Numlock és Capslock volt sokat használva. Habár Capslock legtöbbször csak bekapcsolódik játékok közben a heves gombnyomogatás közben. Ha már itt vagyunk, ez a billentyűzet sok játékot megért, de pl. Overwatchban nem sikerül kijönni a bronz gödörből. Persze ez nem biztos, hogy a billentyűzet hibája, de jobb, ha tudod az előéletét. Ha jól emlékszek, ezen gépeltem az Msc-s szakdolgozatot is és az 5-ös lett. Ha netán retro gamer vagy, az se gond, elméletileg ez a billentyűzet támogatja a PS/2 átalakítót is, de nem vállalok érte felelőséget, nem próbáltam és nincs az a pénz amiért szenvedjek Win98-al. Viszont kompatibilis bizonyos okos tv-vel (tudsz vele youtubera begépelni a távirányítóval való szerencsétlenkedés helyett). Néhány betű és felirat kezd lekopni, de ez könnyen javítható egy fekete alkoholos filccel, amit ráfizetésért adok mellé. A tetején van király média center vezérlő gombok is, persze csak a leghaszontalanabbak, hangerő még véletlen sincs, amit használnál. Viszont van sleep gomb, úgyhogy óvatosan nyomkodjad! LED-es háttér de még előtér világítás sincs rajta, de ha ragasztasz rá egy RGB LED szalagot, úgy fog világítani mint a karácsonyfa (vagy tekerd rá az égősort). Nemrég takarítottam meg (porcicák, morzsák, elveszett ereklyék kirázása) Csomagolás-feladásra kérek egy hetet, mert be kell szerzenem méltó utódját, de azt csakis sikeres eladás esetén teszem meg.

    Röviden ennyit érdemes róla tudni, ezt is róla gépeltem be. Ha érdekel, kérdezz bátran!"

    Give them hell Ukraine!

Új hozzászólás Aktív témák