Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7

    addikt

    válasz Redneck #5 üzenetére

    Ne haragudj, hogy rakontrazok, de erdekel a relevans tapasztalatod; meg tudod esetleg osztani velunk, hogy mennyi hosszutavu kapcsolaton vagy tul, es azok tenylegesen milyen hosszuak voltak? Esetleg ha van jelenlegi kapcsolatod, az mennyi ideje tart, es hogyan lendultok at a problemakon?

    Azert kerdezem, mert a hozzaszolasodbol (tovabbra is minden sertes es tamadas nelkul) azt latom, hogy inkabb elengedned az egeszet; viszont a sajat tapasztalataimmal utkoztetve (miszerint egy hosszu kapcsolatnak ohatatlanul lesznek komolyabb hullamvolgyei is) ez a mentalitas azt jelentene, hogy ohatatlanul szakitassal vegzodne barmelyik hosszu kapcsolat.
    Ugyanakkor elek a gyanuperrel, hogy te is valos elettapasztalatok alapjan irod azt, amit, es epp ezert erdekel, hogy neked ez mikeppen mukodik.

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz Redneck #5 üzenetére

    Rengeteg minden írtál. Igyekszem mindre reagálni.

    Örülök hogy őszinte vagy az fontos és nem bántasz meg.

    Párom", "önismereti csoport", "minőségi idő egymással" és úgy általában az egész sítlusa ezt sejteti. Ilyeneket egy férfi ismerősömtől sem hallottam.
    Hasonlóakat egytől, de ő legalább 15 éve házas, és az asszony dirigál, ő egy puhapöcs.

    Van igazság abban amit írsz, néhány téren. talán főleg érzékenység és érzelmek terén nőiesek a jellemvonásaim. Viszont szerencsére nem mindenben, így nem lettem puhapöcs :D De rinyálni és hisztizni pont úgy tudok, mint egy nő. Nagyon sok nő dobott ki emiatt (sőt a legtöbbel el se jutottam idáig), és sok idő kellett mire rájöttem, hogy hogyan legyek úgy férfi, hogy közben ne hasonuljak meg magamhoz. Bizonyos tekintetben nálunk fordítva működnek dolgok, de nem úgy hogy egy elcseszett magából kifordult kapcsolat legyen belőle mint ahol a férfi egy papucs.

    Az önismeret és a minőségi idő pedig nemtől függetlenül fontos dolgok talán max. a nők többet beszélnek róla.

    Ennyi idő után az ágyban nem ezt kéne előadni :( .

    Ebben egyet értek, de a lepedőakrobatika akkor lesz jó élmény ha teljesen ott vagy testben és lélekben nem csak két élettelen valami reszeli egymást. Pont ebből (is) volt a baj, hogy erre se került sor.

    Ezeket a témákat amúgy sem célszerű a hálószobába vinni.

    Jogos. De ha máshol nem jut rá idő hát ide szorul. Tény, hogy az ilyesminek nem itt van a helye.

    Nem lehet hogy egy kicsit túlbonyolítod a dolgokat?

    De, amióta az eszemet tudom. Szerencsére egyre kevésbé. Dolgozom rajta, hogy változzon, ezért kell az önismeret.

    A szöveg alapján olyan típusnak tűnsz aki a kevésbé céltudatos nők agyára megy a folyamatos "beszéljük meg" dumával. Lehet a lány ettől olyan bizonytalan és bátortalan.

    Ez is egy jó meglátás. A jelen esetben azért jött ez ennyire ki, mert az a normális mértékű problémakezelés ami minden kapcsolatban szükséges se volt meg. Ezért került be a hálószobába is. Régebben tényleg olyan voltam, mint amit írsz. :)

    1.5 év nem sok, most még tényleg nem késő kiszállni. Ha ennyi idő nehezen ment, nem jelent túl jót a jövőre nézve. Az hogy most visszakoztál és meg próbáljátok oldani, dícséretes, de a másik nővel ugyanúgy együtt kell dolgoznod. Hidd el ismerem a dörgést, imádják

    A realitás híve vagyok és ha ennyi idő alatt nem javult volna a helyzet jelentős mértékben a kezdetekhez képest akkor azt mondanám felesleges erőltetni. De mivel tudom, hogy ez egy hullámvölgy volt amit nagyrészt a saját viselkedésünk és döntéseink okoztak ezen könnyen lehet változtatni. Sőt a jelenlegi esetből rengeteget lehet tanulni és fejlődni.

    A nagy döntésekre mindenképp érdemes rápihenni, és hideg fejjel gondolkodni.

    100%-ban egyet értek. És most hogy kipihentük magunkat és leesett a nyomás is, egészen másképp látjuk a helyzetet. Nem rózsaszínben, csak reálisan :)

    Köszönöm a hozzászólásodat

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • 7

    addikt

    válasz Redneck #13 üzenetére

    Na jo, de hogyan kezelitek a hullamvolgyeket? Ezek a kerdesek fontos reszei voltak a hozzaszolasomnak, es ha figyelmen kivul hagyod oket, akkor teljesen hiaba irtam. :)

Új hozzászólás Aktív témák