Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martell

    tag

    válasz neutron22 #40 üzenetére

    Az kényelmes amit megszoksz. Én nekem pl kényelmesebb egy szimmetrikus mint egy jobbos, főleg, hogy balos vagyok. :D Meg merem kockáztatni, hogy az országban az elsők között volt ilyen egerem, ha nem először. Többen kérdezték a méreteit. Aranyközép. Viszont a magassága miatt nagyobbnak látszik vizuálisan, mint amilyen. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy az elején is kézre állt (Előtte a Logitech MouseWheel féle formákat imádtam). Kellett szokni. Azóta viszont nagy a szerelem. Amúgy a rátehénkedős fajta vagyok. Bátran állítom, hogy balosoknak nincs ennél jobb egér (ár/érték), ha egy minőségi mindenest keresnek.

    Kritika: a görgő mostanában kezd kikopni (2012 novemberben lett véve) úgy érzem, kezd olcsóegérgörgő hangot produkálni. Nem vészes, de visszalépés a gyári állapothoz képest.
    Oldalt a szürke és amúgy igen kellemes tapintású bevonat a kisujjamnál felpúposodott (izzadság vasfoga). Amikor egy puha ronggyal le akartam tisztítani a lerakódott szennyeződéseket és izzadságot, egyszerűen levált a bevonat az egér műanyag felületéről. Ez elkerülhetetlen, ebben biztos vagyok. Csak akkor nem fog felválni, ha a dobozban tartod. :) Kizárólag idő kérdése, és feljön a bevonat. Amúgy semmit nem számít azon kívül, hogy esztétikailag már nem makulátlan. Azóta inkább nem buzerálom a szürke részeket, így szépen megsötétedett ahol ráfogok.
    És még valami, a szimmetria átka. Lehet, hogy a kisujjammal lazán megtudom pöckölni az oldalán a távolabbi gombot, de a túlsó oldalon a hüvelykujjam vagy 2cmmel rövidebb. Így meg lehetetlen a távolabbit vele nyomogatni. Ha valaki vesz ilyet, ezt kalkulálja bele. -1 GOMB gyakorlatban. Nagyon hülye fogást kéne felvenni ahhoz, hogy meg tudjam nyomni. Hát én inkább a billentyűzeten nyomkodom azt a parancsot, amit rátettem.

    Ezeken kívül meg vagyok elégedve az egérrel. Ha most kéne ismét egy sok gombos, tehénkedős, balos/ambidexter egeret venni, ismét ezt venném.

    ui: megy az ész osztás, hogy vannak ennél sokkal jobb egerek ebben az ársávban. Hát bizonyára akik ilyet állítanak, azok mind jobbosak. Úgy akár még igazuk is lehet. Balosként viszont nincs. ;) Onnan tudom, hogy VÉGIGNÉZTEM AZ ÖSSZES OPCIÓT! Nem egy meg két egeret. Az összeset! Az összeset, amit EUban lehet kapni és azért Brand.

    Az a vicc, hogy milyen sokan neki estek Cifunak. De meglepő, hogy ő is balosként emelt szót a Recon mellett. Biztos véletlen....

Új hozzászólás Aktív témák