Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    válasz Neck #30 üzenetére

    Megkésve bár, de reagálnék:

    ''Kártyaolvasó...''

    No, ez az, amit ennél a telefonnál nem alkalmaznék. Van otthon olvasó (a HP nyomtatóba építve), de a memóriakártya eltávolítása, és visszapattintása röpke 5 percet vesz igénybe nekem, ami alatt kb. 4x ejtem el a kártyát. Nem jön be a megoldás, inkább kábelezek, és várok. Hiába nincs zongorista kezem.

    ''USB drive...''

    A kártyaolvasós részt kifejtettem, viszont az USB drive-nak pont az a lényege, hogy semmit nem kell telepítgetni. Ha már telepítesz, akkor meg is írhatod mondjuk lemezre ugyanannyi idő alatt.

    ''512 MB, bővíthetőség...''

    Aláírom, a bővíthetőség fasza feature. Viszont a memkari kegyetlen drága. Majd annyiba kerül, mint egy mp3 player.

    ''Viszont, amit nem minden mp3 lejátszó tud: Lehalkulni automatikusan, amikor hivnak!''

    Igaz. Viszont arra erősen figyelni kell, hogy ezzel a headsettel nem hallod a saját hangodat, és csak arra leszel figyelmes, hogy mindenki téged néz a buszon, mert ordítasz.

    ''Egyébként nem fikázni akartam a cikkeket, csak reagáltam 1-2 dologra, egyébként nagyon tisztellek titeket, és imádom a cikkeiteket, csak igy tovább!!! ''

    Ezt köszönjük. Nem vesszük fikázásnak a véleményeket, és az a célunk, hogy korrekt szakmai társalgás történjen a fórumon. :R

    less qq more pewpew!

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    válasz Neck #40 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy izlések és pofonok. Vitatkozni már nem nagyon tudok konkrétumokkal alátámasztva, mert egy másik tesztpéldányt szorongatok éppen. ;]

    A véleményemet összességében a #37-ben leítam, azt tartom.

    De egy olyan fülest akkor is beszerzek :)

    less qq more pewpew!

Új hozzászólás Aktív témák