Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    ''A készülékhez kapunk a gyári dobozban egy USB adatkábelt, amellyel nekem 250 MB zenét kb. 15 perc alatt sikerült a telefonra másolnom a Windows intézőjén keresztül.''

    Kártyaolvasó, most vettem egy 21 féle kártyát olvasó cuccost 2000 FTért, USB2.0, sztem ettől gyorsabban nem nagyon lehet :D Azt hiszem akinek van kesse egy ilyen telóra, annak van egy olvasóra is. És meg van oldva a problem.

    ''Ezen felül a CD-re is szükségünk lesz, ugyanis nem ismeri fel a telefont automatikusan a számítógép, így sajnos külső meghajtóként nem funkcionálhat tökéletesen.''

    Vagy ott a kártyaolvasó, és ezt elfelejthetjük, vagy letöltesz egy kb 200kbos driverpackot a sonyericsson.comról, és amikor rádugod a telót az adatkábelre, megmondod neki h abból keressen illesztőprogramot. Ezt egyszer kell elvégezni, és onnantól felismeri USB driveként. Mindig.

    ''512 Megabyte memória elég lehet az átlag júzereknek, azonban én néha úgy éreztem, hogy pont az az album nincs nálam, amit hallgatni szeretnék, ezért ezt hosszútávon érdemes lehet nagyobbra cserélni.'' Ha ez probléma akkor minden 512 mbos mp3 lejátszónál probléma. De bővíthető :D

    ''Hiányzott még nekem, hogy a számokban nem hagyhattam emlékeztetőket, így volt olyan, hogy egy 120 perces mixet a közepéig tekergettem, mivel nem akartam még egyszer az egészet meghallgatni. Sajnos a keresés sebességét sem tudjuk állítani, ami szerintem pedig igen hasznos opció, legalábbis a testreszabásnál.''

    Szerintem ezek a funkciók az mp3 lejátszók 80-90 százalékában nincsenek benne. Egyébként meg ne hallgass mixet :D Nekem a megabass nem torzít, csak fullmaxon, fél kockát visszavéve már szép nagyon, a hangerő nekem pont elég, lehet azért mert nem vagyok diszkóőrült. Egyébként sztem ettől hangosabban már halláskárosodást okoz.

    A playlistre már reagáltak.

    Viszont, amit nem minden mp3 lejátszó tud: Lehalkulni automatikusan, amikor hivnak! Ha nyomatod az mp3 lejátszóddal, többnyire észre se veszed, ha hiv valaki (zötykölődés a tömegközlekedésen rulz, rezgésből nem érzel semmit) így viszont frankó. És a headsettel sokkal jobb telefonálni, elő se kell venni a telefont.
    Ja, és utána automatikusan folytatja, ott ahol abbahagyta ugyebár.

    Az se rossz funkció, ami kb az mp3 lejátszók 95%ba nincs benne, hogy nem egy apró kis mütyür kijelzőn kell keresned a zenéket, otromba kék háttérvilágítással, hanem ettől egy hangyányival jobb a helyzet. Szóval vannak előnyei az összeintegráltságnak, a hátrányok ellenére is.

    Köszönöm, ennyit akartam, leülök magamtól.

    Egyébként nem fikázni akartam a cikkeket, csak reagáltam 1-2 dologra, egyébként nagyon tisztellek titeket, és imádom a cikkeiteket, csak igy tovább!!! :R:R:R

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák