Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    remek cikk, tényleg hiányzott már, lehet majd linkelni a sok okos kérdésre az okos válaszokat, de engedtessék meg a szokásos fanyalgás:

    1. ha már elhúztátok az orrunk előtt azt a full hőcsöves zalman házat, beh jóh is lett volna látni az eredméyneit neki is. jó-jó, tudom, mocskosul drága, és nyilván nincs is sok az országban. de akkor is... vagy épp ezért.
    2. hasznos lehetett volna a grafikonokra rányomni egy zalman cnps7000a/b-cu eredményeit is referenciának.

    amúgy gratula tényleg,

    Boldog Karácsonyt!

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Allien #53 üzenetére

    a zalman ház tesztje éppen azért érdekelt volna (érdekelne), mert kíváncsi vagyok, hogy vajon legalább feleannyival jobb-e, mint amennyivel drágább. attól tartok, hogy nem véletlenül nem osztják belőle számolatlanul a tesztpéldányokat. :( mentségére legyen mondva, hogy egy igazán exkluzív ház így is úgy is 50k körül van, annak meg csak az 5x-ösébe kerül. :D

    killerman: természetesen értem, miért nem volt tesztelve a ház a cikkben, nyilván nem egyszerű olyan ráhatással lenni a zalmanra, hogy kiadjon egy példányt a kezéből. igazából szerintem ők ezt a házat nem is gondolták komolyan, csak olyasmi, mint a koncepcióautók: ''látjátok, mi ilyet is tudunk, egyszer talán, ti, pórnép is rátehetitek a koszos mancsotokat''. ;)

    a zalman mániám egyébként onnan van, hogy első látásra beleszerettem a 7000a-cu-ba, és a hőcsöves c-s vga-hűtőbe is (a d-nek a kék színe már nem tetszik annyira, bár az a két heatpipe böki a csőröm). van ez így. :D lehet, hogy nem a legjobb, de ez olyan, mint a vw golf. van aki szerint csúnya, van aki imádja, de mindenki egyetért abban, hogy nem ér annyit, amennyiért adják. ezzel együtt egy csomóan veszik. :D egyébként komoly erőfeszítéseket kell tennem, hogy ne cseréljem le a 7000cu-t 7700-cu-ra. mantraként mormolom magam elé, hogy ''nemlenneértelmejónekemeznemlenneértelmejónekemez''. :))

    Boldog Karácsonyt!

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák