Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • intelfan

    aktív tag

    válasz fLeSs #49 üzenetére

    Ez nem így van.
    Egyszerűen még semmi tényt nem linkeltél be ami engem cáfolna.
    Én konkrét linkeket írok te pedig csak annyit hajtogatsz hogy nem így van, ott vannak a konkrét FPS értékek 10% különbség és az is hogy miért alakulhat ez ki.

    A SIS+Asrock/ECS kombináció sebességére 0 magyarázatot tudtál adni mert nem akarod beismerni hogy nincs igazad.


    A linkeim meg rohadtul nem téged igazolnak.

    ''Ez igaz is lenne EGY processzorgeneráción belül, de mivel a K7 és a K8 egy teljesen más architektúra, ezért itt nemigazán állja meg a helyét az állításod. Tudod, KT133->KT133A->KT266->KT266A->KT333->KT400->KT400A->KT600->KT880 ?->? K8T800, szted így követik egymást? ''

    Az hogy te azt gondolod hogy a chipseteknek nincs köze egymáshoz naív hozzáállás. Ja hogy az északi híd 'csak AGP vezérlőként működik''. Most mit mondjak neked kapcsolatban áll a processzorral a HT linken keresztül, ez neked már nem is fontos, mellesleg a rendszer déli hídjával aminek szerinted nincs köze a teljes rendszer teljesítményéhez. LOL :C
    Szerintem inkább tagadd le hogy te alaplapokat tesztelsz a prohardver-nek, ne égesd itt őket. :))


    '' CPU-chipset közötti link A64 esetében a Hypertransport link, és ez az, amiről egészen idáig vitatkoztunk, és én továbbra is azt mondom, hogy a HT-link sebessége jelenleg nem döntően határozza meg a gép egészének a teljesítményét. Ezt eddig nem tudtad megcáfolni, csak ide-ode linkelgetsz meg hivatkozgatsz más hwoldalakra.''

    Itt van a cáfolat:

    ''Modern DirectX 9 games operate with huge data amounts and pinpoint any weakness of the platform they run on. We told you in our Socket754 mainboards roundup that these two games emphasized the main disadvantage of the NVIDIA nForce3 150: its slower HyperTransport bus. Today, X2 – The Threat shows the advantage of the HyperStreaming architecture, while Tomb Raider: The Angel of Darkness proves that the HyperTransport bus in SiS755 works just fine.''

    Azok a hw oldalak talán picit jobban ott vannak a témában mint te, akinek elég érdekes elképzelései vannak az alaplapokról.
    -Szerinted rendszer teljesítményét nem befolyásolja az É-D híd és az É híd-proci közötti kapcsolat sebessége. Ezen nagyot nevettem. :)

    Összességében ha megnézel sok tesztet a 3 chipsetről, kiderül hogy a közöttük levő sebesség különbséget pont ennek a 2 linknek a sebessége okozza.

    Arról nem tehetek hogy te csak egysíkúan tudsz értelmezni pl. egy via chipset eredményt ahol leragadsz, egyszerre 3 chipsetet pedig képtelen vagy összehasonlítani ilyen szempontból.

    [Szerkesztve]

    az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

Aktív témák