Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Frosty #25 üzenetére

    Hanem milyen árakon? Olyan kiskerben, ahol mindenki tud vásárolni, vagy a haver haverja hozza nagykerből, mert ott ugye nem tud vásárolni mindenki.......Nehogy már drága legyen egy ilyen gép 200 bruttóért. Nézzétek már a 2+2év garanciát is (amit ráadásul, nem egy üzlet nélkül ''papírcéggel'' a PH!-n biznicelő társunk, meg nem is egy Mistral ad....).

    Nekem kifejezetten bejönnek az ilyen puritán, de jól megcsinált házak. Sokkal inkább tetszik, mint egy thermaltake karácsonyfa, vagy egy ízléstelen fülecskés-rikítós-illuminálós ufóház. Vannak a dtk-nál jobb házak, de árban nem egy kategória (Coolermaster, lian-li, chieftech stb).

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Frosty #37 üzenetére

    Hát.......alapvetően szeretem a Lian-li házakat (és pont a mások szerint unalomig egyszerűsített vonalaiért), de ezt a házat lazán lerókáznám, ha ebéd után tennék elém. (Ízlések és pofonok, nekem meg ez nem jön be)...Az meg, hogy te mit hozol be külföldről, vagy melyik haverod, melyik szajréból ad el neked valamit féláron a ti dolgotok, de azért ezt ne hasonlítsd már egy Mo.-n tisztességes nyereséget termelni próbáló, üzlettel, és normális hírnévvel rendelkező vállalkozás áraihoz! :C

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Frosty #44 üzenetére

    Tudod csak irígykedem a lian-li házadra, meg az Amerikából hozott cuccokra, ami pár hónap múlva a felét sem fogja érni (megjegyzem sajnos) a mai értékének......:C
    Bocs, hogy nevetek rajtad, de a ''hadd legyen az én titkom'', meg az ''én sokkkal olcsóbban tudok mindent'' dolgokból már kinőttem. Elnézést ha ez helyrehozhatatlan törést okozott gyermekien tiszta lelkedben...........vigasztaljon, hogy csak egy hülye kókler vagyok.....idejárok játszani az agyam :P

    [Szerkesztve]

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Frosty #46 üzenetére

    No, csak a tisztánlátás végett. Lássuk mi az amiről fogalmam sincs. Megkérlek, hogy támaszd alá érvelésed és linkelj be olyan kiskereskedelmi (mindenki által elérhető, belföldi) árlistákat, ahol 2+2 év garancia mellett, azonos árból lényegesen jobb gépet lehet összeállítani! Hadd lássam, hogy csinálják ezt a nagyok! :C

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz MLaca #47 üzenetére

    Igazad van, nem is fújok rá (inkább szórakoztat), csak egyszerűen hülyeségnek tartom, hogy ilyen garanciális feltételekkel, ma Mo.-i kiskerből (és nem bolt nélküli fórumos biznicelőktől) lényegesen jobb masinát lehetne összeállítani.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Frosty #50 üzenetére

    Mit egy árlistát..Hidd el a számokat könnyen megértem!
    Ez kezd kínossá válni.:t Had kérdezzem meg, létezik ilyen árlista?

    Erről az ''aláírásomnál lévő konfig'' dologról meg eszembe jutott Adi régi aláírás képe: '' REMEMBER KIDS, THE FASTER YOU DOWNLOAD, THE BIGGER YOUR PENIS IS! ''
    Ez biztos igaz a konfigokra, meg a hozzáértésre is.....;]

    [Szerkesztve]

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Frosty #52 üzenetére

    ''ilyen garanciális feltételekkel, ma Mo.-i kiskerből ''
    Hol is van a Pesti boltjuk? :U
    Magyarul: Nagyker' nettóban, havertól fű alatt, külföldről lehet (sőt), hogy olcsóbban ki lehet hozni ezt a gépet, de az semmit nem változtat azon, hogy egy nagyon jó ár/érték arányú konfiguráció ez. Valaki itt a fórumon írta le a frankót: nem venne ilyen gépet (mert saját igényei szerint, a szakértelme alapján ő saját gépet épít magának), de ha ilyen előregyártott gépek lennének a Tesco polcain, a két kezüket összetehetnék a nem szakmabeliek, mert viszonylag olcsón igenis jó gépet kapnának. Engem a 9600 sem zavar annyira. Hiába irodai gép, azért jó pár leendő vásárló azért csak leülne néha játszani is elé, de azért nem akar 100 rugós videokártyákat belerakatni. Most aki irodába használja a gépét, annak már csak az s3trio 3d játszhat be?

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Frosty #66 üzenetére

    Az általad is linkelt e-connectben nézve (igaz te azt a Lian-li ház+coolermaster táp = 18k viszonylatban írtad, ami éppen lekerülhetett az árlistáról, mert most nincs rajta az tuti.....) a 9600 256MB és 9600xt 256MB között legalább 10000 Ft árkülönbséget láttam (igaz csak a ''sláger'' sapphire ill. a powered by ATI kategóriákat néztem). Ez azért sztem. már elég jelentős árkülönbség, de igazából nem is erről van szó. Annak ellenére, hogy a gépet valóban nem egy célra optimalizálták, még mindíg fényévekkel jobb, mint egy átlagos előre összeszerelt PC, amit a laikusok vásárolhatnak maguknak. Nyilván nem tud versenyezni egy egyedileg (és szakértelemmel) konkrét cél megvalósítására összeszerelt géppel (játékgép, office gép), de véleményem szerint kellemes átmenet a kettő között, úgy hogy ha az alkatrészek árát összeadod egy elég jó ár/érték viszony kerekedik ki.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Aktív témák