Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scream007

    őstag

    ez nem semmi jó átfogó áttekinthető tökéletes teszt.
    ilyet várók mindig ;)

    az eredmény no comment, lassan lehet úgy érzem ki kell törölnöm az aláírásomnak egyik részét :(((
    INTEL SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD!!!!! VAZZZZZZEEEEEE
    még ahol intel volt erősebb eleddig(konvertálás, kodólás) most már ott sem erősebb :O
    ddr2 egy bukta, úgy fair a ha gratulálók amd-nek. :R

    u.i.:off>tudtomk olyan p4es lapról ami s478as de pci-e vga megy bele?(és persze ddr1es)
    már annyi féle variáció van, keresgéltem de nem találtam sehol. van egyáltalán ilyen???
    ugyanis lehet mégiscsak vga csatolót kell váltanóm a következő upgrade-kor mert nagyon nyom a marketing :((( :((( , kényszer, szükség sajnos tv.t bont. de persze mindemellett nem szeretném feladni a procimat, mert az esély hogy újra találok egy ilyet elég sekély, mellesleg ha tlálnék 270+ fsb-s lga775öt akkor még mindig ott van hogy gyenge és ddr2 kell mellé amit én nem akarok, illetve vannak profi hibryd megoldások de szintén jóval ár felett mint amennyit ér, illetve maga a proc.fáélkarú hisz az erőt a HT-t kivették belőle.(vagyis így tom.igaz ez? :U lga775ös p4ben egyikben sincs HT?ee-t nem veszme számításba meg megfizethetetlen) bocs a hosszú offért de itt talán tudtok válaszólni rá.
    amugy jól tom hogy 939es a64hez van agp-s és pci-e-s lap is? :U

    [Szerkesztve]

    BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

Új hozzászólás Aktív témák