Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Dr. Akula #18 üzenetére

    Nem, ismerem a posztjaidat évekre visszamenőleg, mindennél is ez a direktbe sok nulla értelmetlenül téma pörög, mindenből a legnagyobb, legultrább, legbearanyozottabb, leg-leg-leg kell, meg az ultraszubjektív igények általánosítása megy, elég gyakorta. No offense, de szerintem te is pontosan tudod, hogy így van. :D

    A "gáz" az, hogy egy 250 000+-os házra azt mondod, hogy "kulturált minőségben más nem volt" 5,25-ös hellyel. Értsd más olyan nem volt, ami ennyire ocsmányul túl van árazva. Még ha valami formai csoda lenne (ez megint szubjektív, de pl. a harmadennyibe fájó DeepCool Tristellar, ott legalább látom, hogy leginkább az egyedi dizájnért pengetek ki egy bő 100-ast, és a vásárlást sem azzal akarom magyarázni, hogy racionális igények vezettek rá) vagy akármi. Kevesebb a presztízs, ha "csak" koszlott nyócvan rongy az a kuckó, de mi átlag halandók nem szeretünk csak emiatt egy nullát odabiggyeszteni a számla végére. Na de abbafejezem, mert a végén még egyesek azt hihetik, hogy a pénztárcád tartalma fáj vagy érdekel. :DDD Nincs amúgy ezzel semmi baj, mindenkinek megvan a maga heppje (nekem is, nem is egy, hohó), csak ne akard másnak beállítani, mint ami.

    tl;dr: Ha csak a fícsörre utaztál volna, amit sugallni próbálsz, semmi másra, biztos találtál volna eBayen vagy valahol egy olyan Lájen Lít. Vagy valami egyéb übermasszív, szénné bővíthető szervertornyot. Vagy akármit. Hatodannyié (tudom, az kizárt). ;]

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák