Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    ...ezt így, ebben a formában nagyon nem értem.
    Oké, hogy a használt, energiatakarékosabb BT szabványt támogatja, de ez így nem okés. Ilyen borzasztóan kevés eszközzel való kompatibilitást nem is engednék a piacra.

    Mire ez az óra használhatóvá válik szélesebb termékkör részére, addigra már megérkezik a modell utódja is. Akár még jobb fogyasztással, vagy újabb dizájnnal.

    Most, amikor használható lenne, csak tényleg szűk réteg tudja kihasználni.

    Kár érte.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Csapoati #42 üzenetére

    Pont, hogy nem kevés darabszámot, hanem réteget írtam.
    Ez az óra lehetne sokaknak a megváltó - többek közt az itteni okosóra teszteknél is a hagyományos, nem érintős órakivitel, hosszú üzemidővel, de minimális kommunikációval - ötlet/termék, mert aki okosórát akar, teszem azt a note3 ja mellé, az most megveszi a promós Geart.

    Egyébkén meg.

    "a"

    ...tudom, ebbe is bele lehet kötni, hogy "b-zs", de ez van.

    Vélemnyem a sajátom, viszont a hsz-ek többsége is látom, hasonlóan vélekedik.

    Persze, ettől még lehetne jó termék, csak épp pont olyan részleten bukik el (most az árat ne vegyük alapul, mert az megy lejjebb is, meg van akink az ár kevésbé érzékeny pont) ami a mai, széles körű elterjedését ( LG-k, hTC-k ...) nem segítik elő.

    A Gear is többek közt ezért kapta a negatív kritikát, bár az könnybben fog normalizálódni a frissítések elterjedésével együtt.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák