Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benjaminn

    csendes tag

    1,
    60%:40% a kp javára.
    Mert:
    Sok helyen még mindig sokkal gyorsabban tudok fizetni kpval,a visszaadást is beleszámolva. (bár az aprókat utálom, otthon mindig kirakom egy befőttes üvegbe, nincs is aprótartó a tárcámba)
    Csomó boltban ki van írva, hogy x Ft vásárlás alatt nem fogadják el, pedig ezeket fizetném a legszívesebben kártyával, pont az aprópara miatt.
    Nem működik a paypass a kártyámon, és nincsen kedvem bemenni az otphez másik kártyát intézni.(ez nem lehet érv mondjuk (: )

    2
    Totál megértem a külföldi nyaralást, még akkor is, ha olyat csinál az ember fia amit itthon is megtehetne.
    A kulturális különbségek felfedezése, más mentalitás megismerése,kiszakadás a magyar valóságból sokat tud dobni az ember lelkén.
    Magyarország is tele van szebbnél szebb helyekkel,és magyar emberekkel.Ami egyszerre pozitív és negatív.
    3x voltam még csak külföldön nyaralni (Francia/Horvát/Olasz), de egyiket sem cserélném el.
    Többször voltam itthon nyaralni, ezeket se cserélném.
    Belföldön 90% hogy olcsóbban jösz ki,de egyáltalán nem biztos, hogy ingerszegényebben.

    3
    A szabályok nem azért vannak, hogy megszegjük?:)
    Próbálom betartani őket,minden tekintetben,de néha annyira agyatlan...
    Szerintem az a baj, hogy én azt látom, hogy egyáltalán nem kötelező betartani, aki nem tartja be az általában jobban jön ki, ha bele is bukik, akkor sincsen nagy baj.
    :R

    Az ész tényleg igazságosan van elosztva. Még nem találkoztam senkivel, aki arról panaszkodott volna, hogy neki kevés jutott.

Új hozzászólás Aktív témák