Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Somatom #49 üzenetére

    Rám nem lesz jó a példabeszéd. Én nem panaszkodok miatta, nem idegesítem magam, simán csak úgy közlekedek ahogy ésszerű és biztonságos. Mivel előjött a fórumon beszélgetek róla, ennyi.

    Amúgy nem tetszik ez a hozzáállás. Ha valamit hülyeségnek tartok, akkor azon változtatok. Ha nem tudok, akkor elfogadom a helyzetet. Mivel az egész világ szereti ezt a stop táblát ezért még ügyvédekkel a hátam mögött sem lenne esélyem megváltoztatni, ezért ignorálom teljes nyugalommal.

    Leírtam az előbb is. A nem megállás mellett van egy enyhe pozitív dolog. A megállás mellett meg gyakorlatilag semmi. Semmit nem nyerek a változással.

    A német közeledési morállal semmi bajom, bizonyos részeiről próbálok is meggyőzni másokat akár ilyen fórumokon is, pl a gyalogosok zebránál való elsőbbségéről, zipzár elv alkalmazásáról stb. Magam részéről úgy vagyok vele, hogy nem akarok kiváló vagy legjobb lenni, csak jóval átlag feletti. Szabályos közlekedésből szerintem bőven teljesítem. Ha majd azt látom, hogy az átlag feljött hozzám, majd javulok még.

Új hozzászólás Aktív témák