Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Nem ismerem a hivatkozott helyeket, így nem tudom, hogy mennyire valós az önkormányzat aggodalma a károkozásról vagy sem.
    Jómagam évekig deszkáztam, még az előző században (:D), az abbahagyása óta eltelt 10 év alatt picit én is átértékeltem már a dolgokat, és valahol osztom azt, hogy a gördeszka nem a belvárosba meg műemléki terekre való. Anno én is nagyon sokat jártam a Hősök terére gördeszkázni, de azon kívül általában külvárosi helyeken "nyomattuk". Mai szemmel már inkább én is azt mondom, hogy ilyen helyeken nem kellene deszkázni (én is kaszáltam el turistát a Hősökön, amikor kilőtt alólam a deszka :) ), mert egyrészt veszélyes lehet a sétálókra (a riportban nyilatkozónak ebben teljesen igaza van), másrészt tényleg tönkre lehet tenni a környezetet a deszkázással. Akinek kétségei vannak, javaslom, hogy sétáljon ki az Erzsébet térre, és nézze meg milyen állapotban van. A buszpályaudvar épülete felőli részt szokták a deszkások használni, ezért ott minden kőből készült tereptárgy éle le van koptatva és fekete a viasztól, egyszerűen rossz ránézni, pedig még nincs 10 éve, hogy átadták.

    Erre a problémára az lenne a megoldás, ha lennének skateparkok, ahova járhatnának a srácok/lányok "nyomatni". Bár nincsenek illúzióim arról, hogy ezzel a lehetőséggel mindenki élne, meg lehet nézni pl. az USÁ-t, mint a gördeszkázás "bölcsőjét": tele van skateparkokkal, mégis minden deszkás videó része a "marcona biztonsági őr gördeszkást kerget" ill. "a rendőrök megint a gördeszkásokat zaklatják" jelenetsor.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák