Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Lauda #51 üzenetére

    Nem értek egyet.

    Azért mert valaki hülye, szerintem még nem kell hagyni hogy szervezetten kihasználják. Mint feljebb írtam elég rendes nyomásgyakorlás mehet a háttérben és mindig csak egyet kell lépniük a rossz irányba, mindezt úgy, hogy hazug módon a sikert lebegtetik a szemük előtt, amikor a műsor készítői pontosan tudják előre, hogy kiből nem lesz sztár.

    Szimonetta:
    Csupán ezt a produkcióját láttam, azt is interneten. Egyébként meg botfülű vagyok és ezt büszkén vállalom. Tehát ezek alapján:

    Beképzelt, nagyképű, jómodor nulla.

    Ezt viccen kívül honnan tudod? A mondatokat a szájába adták, hogy a nézők még kíváncsibbak legyenek, ha bukik még nagyobbat puffanjon. A véleményem pedig attól függetlenül hogy beképzelt bunkó vagy megtestesült jómodor és szerénység a versenyző ugyanúgy áll.

    Hangja nincs, énekelni nem tud, megfelelő zenei hallása nincs.

    Lehet.
    Mióta 36 éves informatikus haverom, aki egy két éve elkezdte "magát megvalósítani" és egy magyar szöcskebrigád zenei producere lett, fellépésen ha nagyon részeg a tömeg néha félrelöki az énekest és saját maga is beáll énekelni. Na ő a legutóbbi házibulin mutatott egy profi hangjavító dobozt, ami valós időben egész hangmagasságra igazítja az éneket, beállítja a ritmust stb. Egész éjszaka azon ment a karaoke. Szóval azóta nem nagyon hiszek benne hogy a tizenkettő-egytucat popénekeseknek akár csak a töredéke is tudna komolyabban énekelni.

    Innen már tényleg csak egy lépés, ha ezt a dobozt nem segítő hanem ártó szándékkal vetik be (nem mintha a versenyzők többsége nem égetné magát le már alapból a saját énekével). Ha véletlenül valaki épkézláb módon énekel el valamit, az sem fog eltalálni egyetlen hangjegyet sem.

    Nem azt mondom, hogy tényleg ez történt, de a műsornak adott esetben érdeke lehet irányítani egy-egy produkció kimenetelét, főleg ha már előtte megágyaztak a nagy pofáraesésnek (öntelt mondatokat adnak korábban a versenyző szájába, jön egy de jó lenne végre egy jó produkciót hallani felvezetés előtte a zsűritől etc).

    És attól függetlenül, hogy mennyire égette magát valaki le, nem kell adásban még sértegetni meg tovább gúnyolódni rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák