Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    Nem is tudtam, hogy a HD4850-ből is lesz X2. Hmmm érdekes. Vajon jobb az X2 megoldás, mint a Crossfire? Nagy tesztért kiált a nép. :D

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Erről az "inkább az SLI-vel kellene összehasonlítani" csak annyit, hogy: a HD 4870X2-t nem a GTX280 SLI-hez kell mérni (csak azért mert ezek a két gyártó legerősebb kártyái). Inkább a GTX260 SLI-vel kellene összehasonlítani (árban/teljesítményben - kiindulva az 1 gpu-s GTX260 vs. HD4870 dologból). Szerintem veri a GTX260 SLI-t (ki tudja lehet, hogy még a GTX280 SLI-t is) és árban mégis alatta lesz a 2 darab GTX260-asnak.

    Szóval nagyot alkotott az RV770-nel az ATi. Egyetlen negatívum, hogy szerintem azért tudnak olcsóak maradni az ATi-k, mert elég gyér a hűtésük. Kicsit elkapkodták a dolgot (ugye még driver-ben is lemaradásban vannak saját magukhoz képest), fordíthattak volna egy kicsit több időt (és szakembert) arra, hogy kifejlesszenek valami hatékonyabb gyári hűtőt. Na de mindezek ellenére grat. nekik, mert qrva sok nyers erő szorult az RV770-be.

    ÁTi a színpád a tiéd!

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák