Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Látnok

    aktív tag

    válasz hcl #182 üzenetére

    Nos, igazad van, legalábbis részben.

    Korábban az volt a baj, hogy kevés a program (szerencsére nekem nem igazán van hiányzó, de ez főleg annak tudható be, hogy a droidos progik is futnak), hasonlóan a microsoft készülékeihez.

    Ezért aztán csináltak egy androidos telefont, amihez van bőven program, de azért sok pluszt tett hozzá a BlackBerry. Most meg ez a baj. :W

    Jó, persze Én is a BB10-et szeretem, de akkor a gyártó mit csináljon? :F
    Nekünk semmi nem jó! :DDD

    Azért azt is tegyük hozzá, hogy az alap droid mellett van pár olyan program ami plusz, illetve ez az első olyan nem BB10-el futó telefon, aminek igazán jó a virtuális billentyűzete (a többi, ide értve az iOS-t, a wint, és az összes többi droidosat labdába sem rúghat emellett), és van egy majdnem tökéletes QWERTZ billentyűzete is, ami szintén hatalmas innováció a Passport óta (bár azon jobban működik).
    Sajnos nincs BLEND, ami viszont megint szuper dolog lenne, és semelyik másik rendszer nem tudja, hiszen az iPhone csak a mac gépekkel működik együtt a win pedig másik irányba indult, ami még szintén "kissé" kiforratlan, bár igen jó gondolat.

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Új hozzászólás Aktív témák