Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz bLaCkDoGoNe #22 üzenetére

    Ezt azért nem veszem magamra, mert látszik az írásodból a teljes figyelmetlenség és az értő visszaolvasás totális hiánya, ahogy az megszokott manapság a hanyag alakoktól.
    A #13-as hsz-ben hozta fel a kolléga az egész piaci szoftverfejlesztési vonalat amelynek eredményeképp lassabb a felhasználói élmény régi gépekkel, amelyhez kiegészítésként reagáltam.
    Egyik évben durván nagy botrány volt abból hogy az apple egyik okosteló frissítésébe konkrétan belekódolták a régi eszközök lassítását. Mármint a botrány azon volt hogy a felhasználók észre is vették és fel is lázadtak. Apple júzer hogy merészel ilyet?:D

    És a fenti kolléga 2015-os Apple modelje is mutatja hogy nem légből beszélek amikor az általános ipari trendre rápakolást említem.
    Amúgy a családban van iMac, nem tudom pontosan milyen évjárat, de biztos hogy 2014 előtti, és amikor elé ültem tavaly nekem is kerekedett a szemem hogy a sima 2011-es windows notebookom amiben gyengébb hardver volt jobban futtatta ugyanazon átlag feladatokat mint az a gép. Átlag felhasználóként használták, semmit sem állítottak rajta, tehát biztos hogy minden frissítést megkapott ami elérhető volt rá, mert ők eleve paráznak attól hogy ha nem friss a rendszer.

    Amúgy szerintem is annak kéne lennie hogy egy 2010-es gépnek még gond nélkül el kéne bírnia az átlagos irodai felhasználást, hiszen a számítási kapacitás megvan és mint kiemeltem a felhasználói oldalról olyan mértékű featureok nem kerültek be a felhasználói élménybe hogy indokolt lenne az erőforrás zabálás. A server oldal nem rám tartozik.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák