Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    kivancsi lennek, az xz1 obijaval mekkora meretben lehetett volna ezt megcsinalni. de pl egy bridge gepnel semmi akadalya sem lenne... az igyisugyis benga nagy. ha egy ilyen masina lenne 10x atfogasu obival, nem tornem a fejem milc masinan.

    a draga viszonylagos - ha veszek egy turaobit (150-250k), meg egy nagyobb fenyereju palacsintat (100k) - igy valoban a kompakt fole novok, no de mennyiert? azert ez is kb 2xese ennek. ez a gep annyira nem kellene, de fontos lepcso, mert hatha vegre elinditja a lavinat. bar szerintem nem lesz olyan hulye gyarto, aki nagy szenzort es jo minosegu optikat adna a jelenlegi "csucskompaktok" (80-150e) aran.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • arn

    félisten

    az erzekelore kivancsi leszek, mert slrnel szvsz ebben most lemaradasban van a nikonhoz kepest, ugyanakkor a premiumkompaktokba rakott kis erzeklok a merethez viszonyitva a legjobbak.

    en megertem yany szempontjait, mert en sem szeretem az obikat cserelgetni. ha lenne egy gep szenzorban min negyharmados merettel 10x atfogassal, nekem se hianyozna a milc. erre van szuksegem az utazashoz. a meret egy kompaktabb slrig kevesbe zavar, mert az xz1 sem zsebgep - ugyanugy a vallamon hordom - az kb az s90-100al lezarul.

    igy reszemrol kell egy turaobi, es ehhez veszem majd a koritest. jelen esetben oly 14-150 lesz, a letezo legolcsobb vazzal. es epp az olcso vaz miatt lyukadok ki megint az olympusnal... nem kell a legfrissebbet megvenni, a regieket meg egy gyarto sem arazza annyira le. lesz melleje egy 20as pana, a vazat meg a jovoben majd lecserelem, ha lesz, ami tetszik. ha ugyes vagyok, ezt kb 200-220bol kihozom.

    a milc fuji szerintem kb annyira fog egy ligaban jatszani a negyharmados milcekkel, mint a leica. elonyosebb, de joval dragabban.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • arn

    félisten

    panaban mikor lesz szenzoros stabilizalas? nekem turaobi kell, de a panae nem tetszik, az olympussal meg nincs stabilizalasom. igy lyukadok ki mindig az olympus vazhoz.

    bar oszinten szolva egyedul a szenzor nem tetszik az olympusban - cserelhetnek vegre, utana ilyen jellegu problemam se lenne vele. az uj szerianal az af sebesseg is rendben.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák