Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Szabi® #207 üzenetére

    Hatalmas poén! Ja nem. Nem baj, nem muszáj elgondolkozni a témán, elég egy poénnal elütni, ha neked úgy jó. Mondom, a jack dugóval is így poénkodtak először, aztán egy év múlva követték az irányt a többiek is.

    Metal213: nem tudom az Apple-nél mi a terv USB-C kapcsán, szerintem lehetséges Lightning után port nélküli iPhone lesz és azt mondják töltsük wireless padon és a kényelem lesz a feature. Egyébként számomra Lightning jobb, amikor micro USB mobilom volt, folyton féltem beletörik a pöcök aztán annyi a telefonnak, Lightning esetében max. évente egyszer kipiszkálom lyukból a zsebszöszt és kész.

    Ha szoktál nézni Apple bemutatókat és környezetvédelmi cikkeket olvasni, gyakran elmondják mennyi mindent újrahasznosítanak szóval objektívan is jól áll az Apple környezetvédelem terén. Már azzal, hogy egy iPhone-t akár öt évig is használhatsz, van támogatás rá, jövőálló processzor, saját rendszer optimalizálás, szóval amíg én használtam egy SE1-et 4 évig, a szomszédomnak volt ennyi idő alatt volt négy különböző mobilja Huawei, Xiaomi, Samsung mert az Android gyártók palettája jobban pörög.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák