Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odani

    tag

    2.3.7.0 -> 2.3.8.0

    Nekem szerencsémre nem lett tőle akksiparám. Viszont a fenti és lenti gombok funkcióit átvariálták és nagyon nem előnyükre: a kezdőlapon teljesen idiótán működnek, értelmetlen lett a használatuk. Eddig jobbra és balra lehetett navigálni a funkciók közt: gyakorlatilag csukott szemmet tudtam pl. stopper indítani.
    Most:a felső gomb nyomására átugrik a (nem véletlenül) félretett applikációk csoportjára - totál értelmetlen és felesleges. Alsó gombra alapjból nem történik semmi, viszont ha nem épp az órán vagy, akkor vissszaugrik oda.
    Egyszerűen nem fogom fel, miért módosították az egyik leglényegesebb előnyét az órának: nevezetesen hogy a hard gombokkal navigálni lehessen a funkciók közt. Egyértelmű visszafejlődés.

    Ami még változott:az órától a jobbra következő funkció by default az "Activities" lett - és nem is lehet módosítani, hogy hol legyen. Ha már egyszer a mobilon lehet variálni a funkciók sorrendjét, ez (meg a Sports meg a Data) miért nem tehető át?

    Tudja valaki, hogyan lehet visszalépni egy verziót hivatalosan? Írtam már pár feedbacket nekik, de leginkább :W .

Új hozzászólás Aktív témák