Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    senior tag

    válasz SztiviVander #979 üzenetére

    Én úgy gondolom, hogy ilyen órát az vesz, aki nyomon akarja követni a pulzusát, alvását, sport tevékenységét, általános fizikai kondícióját. Ehhez az kell, hogy a pulzusmérés az ajánlott beállításon legyen, ami 1 perces időköz (nálam nem is engedi az új verziós Zepp átállítani, ha alvásmonitorozás is be van kapcsolva).

    Az akkuidejével amúgy nincs nagy problémám. Pár nap alatt lemerül ugyan, de gyorsan fel is tölt, csak az alkalmazással nem vagyok kibékülve, mert sikerül nekik mindig úgy csinálni, hogy valamit elcsesszenek (ha nem a pulzusadatokat kukázza, akkor a bő 1000 napos szériámat teszi tönkre, vagy drain batteryt okoz).

    A Garminnal összehasonlítani szerintem is hülyeség. De úgy látom, hogy az olcsó húsnak híg a leve. Ez volt a harmadik Amazfites próbálkozásom (Bip - jó volt! eleinte aztán szoftveresen elcseszték, Bip S - no az egy híg fxs, és most ez, ami szintén az a kategória). Így is türelmes voltam, merem mondani az én hülyeségem (elsőre átcsesz egy gyártó, az nem a te sarad, ha másodikra is akkor már igen). Szóval legközelebb vagy nem veszek órát (elvoltam nélküle, legutóbb fiatal felnőtt koromban volt), vagy normálisat veszek.

    Azért érdekes, hogy a Garmin hosszabb üzemidőt tol úgy hogy 2019-es modell, és kisebb az akkuja ezek szerint (én nem néztem a milliampereket). Jól látszik, hogy aki ért a hardverhez és a szoftverhez is, az intelligensen is meg tudja oldani. Mindenesetre a méret / akkukapacitás eltérést okozhatja az akkumulátor energiasűrűsége is, azért bő 2 év van a két modell között. De az is lehet, hogy a pontosabb hardver nagyobb méretű.

    Ami miatt nem csaptam le a 6x prora, az a kijelzővel kapcsolatos teszt volt, nem a minősége, hanem a karcállósága. A zafírüveges változatot kéne beszerezni, de a sima volt akciós. Az ha lesz 180 magasságában, szerintem az lesz a befutó nálam.

Új hozzászólás Aktív témák